Televizyon Karşısında Flört Eder Gibi!

Aamir Khan ve Kangana Ranaut'un Bollywood'da en iyi arkadaşlar olduğu bir zaman vardı, en azından aktris öyle iddia ediyor. Ancak iddiaya göre ilişkileri, Hrithik Roshan hakkındaki iddialarından sonra bozuldu. Ama Laal Singh Chaddha aktörünün ulusal televizyonda Queen aktrisiyle flört etmeye başladığı olayı tekrar gündemde. Deepika Padukone da bunlardan nasibini aldı.
Hatırlarsanız Aamir, TV'de Satyamev Jayate adlı bir programa ev sahipliği yapıyordu. Proje, diğerlerinin yanı sıra çocuklara yönelik cinsel istismar, kadın fetüsü, ayrımcılık, aile içi şiddet ve dokunulmazlık dahil olmak üzere ülkedeki hassas ve ilgili konular hakkında konuşmaları ateşledi. Khan, Bollywood'daki meslektaşları Kangana, Deepika Padukone ve Parineeti Chopra'yı panele davet etmişti.
Kangana Ranaut, Bollywood'daki 'kaba' şarkılar hakkında uzun uzun konuştu ve 6 kadar şarkıyı reddettiğini açıkladı. Sohbetin bir parçası olan Deepika Padukone, eskisi kadar dikkatli olmadığını ancak bundan sonra senaryosu ve şarkı seçimleri konusunda daha dikkatli olacağını sözlerine ekledi. Sekanslardan birinde Aamir Khan, Emergency oyuncusuna partnerinde istediği nitelikleri sordu.
Buna Kangana Ranaut, "Çok duyarlı olmalı." yanıtını verdi. Aamir Khan, "Ben de yeterince duyarlıyım öyleyse.'' diye eklerken aktrisin sözünü hemen kesti ve oracıkta laf attı.
Aamir'in sözlerini duyunca Deepika Padukone ikiye bölünürken Kangana gözle görülür şekilde kızardı. Ancak, halkın farklı bir görüşü var.
Bir kullanıcı, "Deepika burada açıkça kıskanç görünüyor." şeklinde tepki gösterdi.
Bir başkası "Deepika'ya bak." yorumunu yaptı. Bence yorumcular saçma şeye odaklanmış. Laf arasında iyi sokuşturmuş araya bizimki, bu daha önemli. Haha.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?