Tu Jhoothi Main Makkaar Şaşırtmaya Hazırlanıyor!

Ranbir Kapoor ve Shraddha Kapoor'un başrollerini paylaştığı Tu Jhoothi Main Makkaar, 3 Mayıs'tan itibaren Netflix'te izleyicilerini bir kez daha şaşırtmaya hazırlanıyor.
Netflix'te vizyona girecek olan film için duyduğu heyecandan bahseden Ranbir Kapoor, ''Tu Jhoothi Main Makkaar'ın artık dünyanın dört bir yanındaki hayranları eğlendirecek olmasından dolayı çok heyecanlıyım. Sinemalarda aldığımız dönütün ardından, sıkı çalışmalarımızı birçok ülkedeki Netflix izleyicilerine gösterebildiğimiz için heyecanlıyız. Küresel izleyicinin sevgi emeğimize tepkilerini öğrenmek için can atıyorum.'' diyor.
Buna ek olarak Shraddha Kapoor, ''Tu Jhoothi Main Makkaar, arkadaşlar ve aile ile her zaman izlenebilir ve artık izleyiciler tam olarak bunu yapabilir; evde veya hareket halindeyken izleyebilir! Filmimizi küresel bir izleyici kitlesiyle paylaşabilmek son derece heyecan verici.'' dedi.
Filmin yönetmeni ve yapımcısı Luv Ranjan, ''Bir film yapımcısı olarak amacım her zaman izleyicileri sonuna kadar eğlendirirken karakterleri cana yakın ve dürüst tutmak olmuştur. İzleyicilerden şu ana kadar büyük bir sevgi gördük ve film Netflix'te yayınlandığında da bunun devam edeceğini umuyoruz." dedi. Görelim bakalım nasıl film yapmışlar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?