Varun Dhawan Harika Bir Yönetmen ve Yapımcı ile İşbirliği Yapacak!

Bollywood oyuncusu Varun Dhawan, yakında çıkacak bir aksiyon projesi için yönetmen Atlee Kumar ve yapımcı Murad Khetani ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor. Filmin 2024 yazında sinemalarda olması planlanıyor. Bu, üçlünün ilk kez birlikte çalışması olacak.
Pinkvilla'nın bir raporuna göre, o zaman henüz adı açıklanmayan filmin temmuz sonu veya ağustos başında çekimlerine başlanacak. Rapor, yaklaşmakta olan projenin ayrıntıları hakkında konuşan bir kaynaktan alıntı yaptı. Kaynak, "Varun, bir süredir uzun metrajlı bir film için Atlee ve Murad Khetani ile görüşüyor ve aktör, ağustos başlarında aynı film için çekime başlayacak." dedi. Ranveer solup giderken Varun yükseliyor.
Raporda ayrıca, "Bu uygun bir ticari proje ve şu anda yapım öncesi aşamada. Ekip, izleyiciler için büyük ölçekli bir aksiyon deneyimi yaratmak için bir araya geliyor.'' diye aktarıyor. Ekip şu anda oyuncu kadrosuna ek olarak tüm teknik ekibi de dahil etmeye odaklanmış durumda.
Kadın başrol ve düşmanın haziran ayına kadar ayarlanacağını belirten kaynak, ''Hikaye duygu ve drama ağırlıklı olsa da aksiyon ön planda ve ekip Varun için şık ve hayattan daha büyük sekanslar yaratmanın peşinde. Yapımcılar filmin dünya çapındaki sinema salonlarında 2024 yazının büyük gösterimi olmasını hedeflediğinden, film dört ila beş aylık bir süre içinde çekilecek.'' diyor.
Yaklaşan aksiyon projesinin diğer detayları henüz açıklanmazken, raporda filmin yapımcılığını Atlee ve Murad Khetani'nin üstleneceği belirtildi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?