Vidya Balan Gerilim Filmiyle Ekranlara Geri Dönüyor

8 Mayıs'ta Abundantia Entertainment ve Prime Video, merakla beklenen cinayet gizemi Neeyat'ın dünya çapında vizyona gireceği tarihi duyurdu. Başrolünde Vidya Balan'ın yer aldığı merak uyandıran filmin vizyon tarihi 7 Temmuz 2023 olarak belirlendi. Neeyat, Ram Kapoor, Rahul Bose, Neeraj Kabi, Amrita Puri, Shahana Goswami, Niki Walia, Dipannita Sharma'nın yer aldığı kıskanılacak bir kadroya sahip. Shashank Arora, Prajakta Koli, Danesh Razvi, Ishika Mehra ve Madhav Deval önemli rollerde. Yapımcılar, izleyicilere bu gerilim dramının dünyasına ilk kez göz atmalarını sağlayan filmin bir tanıtım posterini yayınladı.

Neeyat'ın yönetmenliğini, en son Vidya Balan'ı 2020 süper hiti 'Shakuntala Devi'de yöneten Anu Menon yapıyor. Anu Menon'un son yönetmenlik çalışmaları arasında uluslararası üne sahip 'Killing Eve' dizisinin birçok bölümü de yer alıyor. Film, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve tüm şüphelilerin bir veya iki sır sakladığı bir milyarderin partisindeki gizemli cinayetleri araştıran beklenmedik bir dedektifin (Vidya Balan) sürükleyici gerilim hikayesini anlatıyor.
Shakuntala Devi'nin de yapımcılığını üstlenen Vikram Malhotra liderliğindeki Abundantia Entertainment'ın yapımcılığını üstlendiği ve Prime Video'nun ortak yapımcılığını üstlendiği Neeyat'ın senaryosu Anu Menon, Priya Venkataraman, Advaita Kala ve Girvani Dhyani tarafından yazılmıştır ve diyaloglar Kausar Munir'e ait.
Neeyat, Vidya Balan'ın prömiyeri Prime Video'da dijital ortamda yayınlanan Shakuntala Devi (2020), Sherni (2021) ve Jalsa (2022) adlı üç filminin ardından sinemalara dönüşünü işaret ediyor. Neeyat ayrıca Shakuntala Devi -Abundantia Entertainment, Anu Menon, Vidya Balan ve Prime Video ekibini yeniden bir araya getiriyor. Bu aynı zamanda hem Abundantia Entertainment hem de Prime Video için ikinci tiyatro ortak yapımı. Film, 7 Temmuz 2023'te tüm dünyada vizyona girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?