Yaz Gelirken Bollywood'un Erkeklerine Bir Göz Atalım

Yaz resmen geldi ve şu anda Mumbai'deki sıcaklık herkesi öldürüyor. Sırf yaz ve sıcaklar geldiği için yaza accayip yakışıklı girecek Bollywood erkeklerimizin listesini yapmışlar. Bize de paylaşmak düşer.
Varun Dhawan
Bhediya yıldızı, oradaki birçok kızın rüya çocuğu olarak biliniyor. Varun Dhawan'ın yakın tarihli BnW fotoğrafı interneti ateşe verdi ve onun gibi daha fazla fotoğrafını istememize neden oldu.


Kunal Kemmu
Türlerin ustası, kelimenin tam anlamıyla çocukluk günlerinden beri nihai #ManCrush'ımız olan kişidir. Kunal Kemmu'nun en şirin çocuklardan biri olmaktan en çok arzu edilen adama dönüşmesi övgüye değer ve gerçekten onun bu tür fotoğraflarını daha fazla görmek istiyoruz.


Shahid Kapoor
Ishq Vishk'teki ilk çıkışından bu yana kalplerimizi yöneten Shahid Kapoor'un en ateşli adamlardan birine dönüşmesini görmezden gelmek çok zor. Farzi aktörünün Instagram'daki gömleksiz fotoğrafları da bizim akışımızda ve kalbimizde patlamaya devam ediyor.


Aditya Roy Kapur
The Night Manager aktörü Aditya Roy Kapur, Instagram'ında ateşli fotoğraflar yayınlayarak küresel ısınmaya nasıl katkıda bulunacağını kesinlikle biliyor. Bu nasıl bir tabir olmuş yahu.


Ranbir Kapoor
Ranbir Kapoor, Sawaariya çıkışından bu yana her zaman kalplerimize girmenin bir yolunu buldu! En son antrenman görüntüsü sadece interneti değil, kalbimizi de ateşledi.Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?