Aamir Khan ve Kardeşi Barıştı Mı?

Her ikisi de Hint film endüstrisinin önde gelen isimleri olan süperstar Aamir Khan ve Faisal Khan, aralarındaki rekabet ve farklılıklar hakkında ara sıra çıkan haberlerle, yıllar boyunca karmaşık bir ilişkiye sahip oldular. Kardeş olsalar da, mesleki yolculukları ve kişisel dinamikleri zaman zaman kamuoyunda spekülasyonlara ve tartışmalara yol açmıştır. Ben de elimden geldiği kadar bu haberleri paylaşmaya çalıştım sizlerle.

Geçenlerde, Laal Singh Chaddha oyuncusu, annesi Zeenat Hussain'in doğum günü için bir aile kutlamasına katıldı. Sosyal medyada kısa sürede popülerlik kazanan parti fotoğraflarında kardeşi Faisal Khan'a sarılırken görüntülendi. Görüntüler, Faisal'ın geçen yıl süperstardan fırsatçı olarak bahsetmesinden hemen sonra ortaya çıktı. Birbirleri hakkında olumsuz şeyler söyledikleri çok yayınlanmıştı..
Aamir Khan'ın kız kardeşi Nikhat Hegde, aile birleşiminin fotoğraflarını Instagram'da paylaştı. Aamir Khan kahverengi bir kurta ve kırmızı şalvar giymişti, kardeşi Faisal ise siyah bir gömlek ve beyaz pantolon giymişti.
Hem Aamir Khan hem de Faisal Khan, fotoğraf için annelerinin yanında otururken poz verirken görüldü. Nikhat, fotoğrafın altına "Ammi'nin doğum günü kutlaması." yazdı. 
Geçen yıl Faisal Khan, Aamir Khan'ı birkaç yıl önce yaptığı 'hoşgörüsüzlük' yorumundan dolayı özür diledikten sonra 'oportünist' olarak nitelendirdi. ETimes'a ''Evet, özür dilemek doğruydu. Hiç kimse hayatta her şeyi bilemez. Özür dilemekten ve kendini düzeltmekten zarar gelmez. Ondan sonra daha iyi bir insan oluyorsun. Filmi vizyona girdiğinde değil, o şey çıktıktan hemen sonra özür dilemeliydi. Bu fırsatçılık olarak görünüyor. Ama biri birini incitmiş olabileceğinin farkında değilse, o zaman bunu bilemem. Çünkü aydınlanmanın birinin üzerine ne zaman geldiğini bilemezsiniz.'' dedi.
Aamir ve Faisal'ın birbirinden uzaklaştığına dair söylentiler, aile mülkleri üzerindeki yasal savaş sırasında su yüzüne çıktı. 2007'de Faisal Khan, Aamir Khan'ı profesyonel seçimlerine müdahale etmek ve onun üzerinde aşırı etkiye sahip olmakla suçladı. Faisal, Aamir'in özel işlerine karıştığını ve girişimlerle ilgili müzakereleri tamamlamasını engellediğini söyledi. Mahkeme davası, iki kardeş arasındaki sıkı bağı ortaya çıkardı ve medyada tartışmaları ateşledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.