Abhishek Bachchan Projelerden Kafasını Kaldıramıyor

Oyuncu Abhishek Bachchan, 30 Haziran'da 23. yılını doldurmaya hazırlanıyor. 2000 yılında bugün, ilk filmi Refugee sinemalarda gösterime girdi. Son zamanlarda, web projesi Breathe: Into The Shadows, özellikle zorlu performansıyla çok övüldü. İlginç bir şekilde, neredeyse 5 yıldır sinemalarda gösterime girmedi. Aşk üçgeni Manmarziyaan, Eylül 2018'de beyazperdeye geldi. Daha sonra Ludo (2020), The Big Bull (2021), Bob Biswas (2021) ve Dasvi (2022) gibi filmlerde izlendi ve hepsi doğrudan dijital platformda yayınlandı.

Ancak 2023 ve 2024'te Abhishek Bachchan'ın birkaç filmde görülmesi bekleniyor. ETimes ile yakın tarihli bir etkileşimde, Shoojit Sircar'ın bir sonraki filmini ayarladığını açıkladı. Bu yıl ağustos ayında çekime başlanacağını da belirtti.
İlginç bir şekilde Shoojit, babası Amitabh Bachchan ile birkaç kez çalıştı. Her ikisi de bir Gujarat Turizm kampanyası için işbirliği yaptı. Daha sonra usta oyuncu, Deepika Padukone ve Irrfan Khan'ın başrollerini paylaştığı Shoojit'in Piku (2015) filminde görüldü. Film büyük bir gişe ve kritik bir başarı elde etti ve ayrıca biri Amitabh için olmak üzere 3 Ulusal Ödül kazandı. Shoojit'in Abhishek Bachchan ile oynadığı filminin de bir başka kritik ve ticari kazanan olup olmayacağı henüz belli değil.
Abhishek Bachchan'ın diğer sürümlerinden bahsetmişken, SSS7'yi (2019) tamamladı. Bu, Tamil filmi Oththa Seruppu Size 7'nin yeniden çevrimi. Abhishek, filmde yer alan tek aktör olduğu için SSS7, benzersiz bir film olmayı vaat ediyor. Bunu, Saiyami Kher ve Shabana Azmi'nin başrollerini paylaştığı R Balki'nin Ghoomer'ı izleyecek.
Abhishek'in bir parçası olduğu bir başka Tamil versiyonu KD (2019). Hint uyarlamasının adının değişmesi bekleniyor. Tıpkı orijinali gibi, yeniden yapımın da yönetmenliğini Madhumita üstlenirken yapımcılığını Nikkhil Advani'nin Emmay Entertainment'ı üstleniyor. Son olarak, Abhishek kısa süre önce Remo Dsouza tarafından yönetilen bir filmi tamamladı. Adının Dancing Dad olduğu ve bir noktada Salman'ın yapması gereken filmle aynı olduğu yönünde spekülasyonlar vardı. Ancak son raporlar, Abhishek'in filminin tamamen farklı bir senaryoya sahip olduğunu gösteriyor. 
Görüyoruz ki şu vakitler Abhishek pek bir yoğun. Başarıları ve yoğunluğu daim olur umarım.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?