Ali Fazal Neden Fukrey 3 Filminde Yok?

Mrighdeep Singh Lamba'nın Fukrey serisi, ilk filminin vizyona girdiği 2013 yılından bu yana milyonları eğlendiriyor. Önemli rollerde Pulkit Samrat, Manjot Singh, Varun Sharma, Ali Fazal, Priya Anand, Vishakha Singh, Pankaj Tripathi ve Richa Chadda'nın oynadığı devam filmi Fukrey 3'ün, Eylül 2023'te çıkması planlanıyor.

Orijinal kadronun her biri üçüncü filmde de yer alacak olsa da, Ali yer almayacak ve bunun gerçek sebebini geçtiğimiz günlerde açıkladı.
Ali Fazal, neden filmin bir parçası olmadığı sorulduğunda, Bollywood Bubble'a "Cevap çok basit.'' dedi. Buna ek olarak, seride çok önemli bir karakteri oynayan Pulkit Samrat, Delhi'de film için çekim yaparken Ali'nin Kandahar'ı çektiğini belirtti. Ric Roman Waugh tarafından yönetilen bir Hollywood aksiyon filmi olan filmde ayrıca Gerard Butler, Navid Negahban, Bahador Foladi, Nina Toussaint-White ve daha pek çok kişi rol alıyor.
''Bir kez bir fukra her zaman bir fukradır, yani ben buralardayım aslında. Ama Fukras, Bholi ve Panditji'nin üçüncü çıkışında ekrana gelmeyeceğim." diye ekledi. Ancak film çekim tarihleri çarpıştığı için filmin bir parçası olamadı.
Fukrey 3'ün bir parçası olmak istemekten bahseden Ali Fazal, ''Bunun bir parçası olmak isterdim ama zaman ve programlar buna izin vermedi. Gelecekte bir noktada, belki de beklediğinizden daha erken döneceğim. Zafar, sizi eğlendirmek için küçük bir yoldan sonra geri dönecek.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?