Aman Nazarlara Gelmesin!

Kiara Advani şu anda hayatının en iyi kısmını yaşayan başarılı Bollywood aktrislerinden biri ve Sidharth Malhotra ile düğünü hayranlar için bir peri masalından başka bir şey olmadı. Neredeyse dört aydır evlilik hayatında olan aktris, son röportajında Kartik Aaryan'la birlikte yakında yayınlanacak olan filmi SatyaPrem Ki Katha için hazır olduğunu da paylaştı.

Bilmeyenler için Sid ve Kiara, bu yıl 7 Şubat'ta Rajasthan, Jaisalmer'deki lüks Suryagarh Sarayı'nda sessiz bir törenle evlendiler ve hayranları onları bir an önce görmek için nefeslerini tutmuş halde bekliyorlardı. Çift, ilişkileri hakkında hiçbir zaman açıkça konuşmadı, ancak Karan Johar'ın sunduğu popüler ünlü sohbet programı Koffee With Karan'a ayrı ayrı geldiklerinde ifadeleri bunu ele vermişti.
Kısa bir süre önce, SatyaPrem Ki Katha adlı filminin tanıtımını yaparken, Mirch Plus ile yaptığı bir röportajda Kiara Advani, Sidharth Malhotra ile evlilik hayatı ve ayrıca 'gerçek aşka' olan inancı ve daha fazlası hakkında konuştu. ''Ben şimdi evlendim. Aşk evliliğiydi bu. Doğal olarak, ben de bu aşka inanıyorum.'' diyor. Maşallah aplam.
Gerçek ve sevgi dolu bir eş gibi Kiara Advani, Sidharth Malhotra ile yeni evli hayatını anlatmaya devam etti ve bundan bahsederken, ''Ev iki kişiden oluşur. Ve ben de hayatımı birlikte yaşamayı seçtiğim adamla birlikteyim... O benim en iyi arkadaşım. O benim için her şey. O benim evim. Nerede olursak olalım, onun olduğu yer benim ev.'' diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?