Animal'ın Tarihi Kesinleşti

Ranbir Kapoor, Bobby Deol, Anil Kapoor ve Rashmika Mandanna'nın rol aldığı Animal, başlangıcından bu yana benzersiz oyuncu kadrosuyla haberlerde yer alıyor. Yapımcıların, Sunny Deol ve Ameesha Patel başrollü Gadar 2 ile çatışmasını önlemek için filmin vizyona girmesini geciktirmek hakkında tartıştıkları söylentileri dolaşırken, son güncelleme, filmin Ağustos ayındaki çıkış tarihinin korunduğu yönünde.

Ranbir Kapoor ve Rashmika Mandanna'nın başrol oyuncusu olduğu Animal'ın farklı bir tarihte vizyona gireceği söylentilerini bastıran raporlar, filmin gerçekten de 11 Ağustos'ta vizyona gireceğini iddia ediyor gibi görünüyor. Film, Ranbir Kapoor'un Kabir Singh'in ünlü film yapımcısı Sandeep Reddy Vanga ile ilk işbirliğini işaret ediyor. Bhushan Kumar'ın yapımcılığını üstlendiği Animal'ın gangster savaşları zemininde geçen bir aksiyon gerilim filmi olması bekleniyor. Ranbir'in türünün tek örneği aksiyon dolu bir karakterde yer alması bekleniyor.
Animal, Bhushan Kumar ve Krishan Kumar'ın T-Series, Murad Khetani'nin Cine1 Studios ve Pranay Reddy Vanga'nın Bhadrakali Pictures altında ortaklaşa üretildi ve 11 Ağustos'ta Tamil, Telugu, Malayalam ve Kannada dahil olmak üzere beş dilde sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?