Aryan Khan'ın Dizisinde Ranbir Kapoor Sürprizi!

Shah Rukh Khan seyirciler tarafından genellikle merakla beklenirken, Aryan Khan'ın ilk uzun metrajlı web projesi Stardom'un kendisi de seyircileri heyecanla bekliyor. Yıldız çocuk, ilk yönetmenlik projesi Stardom'un izleyiciler tarafından iyi karşılanmasını ve büyük bir başarıya dönüşmesini sağlamak için son derece sıkı çalışıyor. Senaryodan oyuncu kadrosuna kadar, projenin her aşaması için çok çaba harcadı, ardından kapsamlı araştırma ve ön prodüksiyon yaptı ve şimdi diziyi Mumbai'de çekmeye başladı.
Lakshya Lalwani'nin filme başrol olarak katıldığının duyurulmasının ve daha sonra ifşa edilmesinin ardından, Stardom adlı yeni altı bölümlük dizi her zaman haberlerde yer aldı. Son zamanlarda Ranbir Kapoor da özel rolü için çekim yaptı ve Aryan Khan'ın elinden ne çıkaracağına dair beklentileri artırdı.
Shah Rukh Khan ile zaten arkadaş olan Ranbir Kapoor, geçtiğimiz günlerde Aryan Khan'ın ilerleyişini kontrol etmek için dizinin setlerine sürpriz bir ziyarette bulundu ve Aryan'a cesaret verdiğini sunarak proje için çekim yaptı. Merakla beklenen OTT serisi, Ranbir Kapoor ile birlikte Hint sinema sektörünün tarihini de keşfedecek ve çeşitli rollere yer verecek.
Ranbir Kapoor'a ek olarak Karan Johar, Aryan Khan'ın ilk televizyon dizisinde yönetmen olarak konuk oyuncu olarak yer aldı. Shah Rukh Khan, yönetmenlik kariyerine başlayan oğlunu neşelendirmek için çekimlerin ilk gününde sete sürpriz bir ziyarette bulundu. Aryan'ın kız kardeşi Suhana Khan ise şu anda Zoya Akhtar'ın müzikal filmi The Archies'deki rolü için çalışıyor. Agastya Nanda, Vedang Raina, Mihir Ahuja ve Khushi Kapoor filmde önemli roller oynuyor.
Aryan daha önce sosyal medya hesabından, hem yönetmenliğini hem de yapımcılığını üstleneceği ilk projesinin yazımını tamamladığını duyurmuştu. Projenin 2023 yılında çekimlere başlanması bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?