Baba Kız İkilisinin Filmlerinin Detayları!

Bir gün önce, baba-kız ikilisi Shah Rukh Khan ve Suhana Khan'ın Red Chillies Entertainment tarafından Pathaan yönetmeni Siddharth Anand'ın Marflix Pictures işbirliğiyle yapımcılığını üstleneceği bir filmde birlikte oynayacakları bildirildi. The Archies ile çıkışından önce bile, Suhana bir sonraki filmi için imza attı ve bu filmde babasıyla birlikte rol alacak. Ancak Khan'ın ekran süresinin Dear Zindagi'ninkine benzer olacağı bildiriliyor. Yapımcılar, filmi yönetmesi için Sujoy Ghosh'u görevlendirdi. Dear Z'de de fena değildi bence ekran süresi. Ah çok severim o filmi.
İlginç bir şekilde Ghosh, Amitabh Bachchan'ı ve yapımcılığını Shah Rukh Khan'ın yapım evinin üstlendiği Taapsee Pannu'nun başrol oyuncusu Badla'yı yöneten kişi. Pinkvilla'daki bir habere göre bir kaynak, "Shah Rukh Khan ve Sujoy Ghosh, Amitabh Bachchan ve Taapsee Pannu'nun başrollerini paylaştığı Badlaa'da yapımcı ve yönetmen sıfatıyla birlikte çalıştı. İkili şimdi bu henüz film için birden fazla kapasitede yeniden bir araya gelecek. Bu bir aksiyon gerilim filmi ve diğer detaylar şimdilik gizli tutuldu. Sujoy bile yönetmen olarak yeni bir tür keşfetmekten heyecan duyuyor.'' dedi.
Bu, SRK ve Siddharth Anand arasındaki ikinci iş birliğini işaret edecek. Kaynak, "Siddharth Anand, aksiyon filmleriyle tanınıyor ve SRK, film için büyük aksiyon blokları oluşturmak üzere film yapımcısıyla işbirliği yapıyor. Buradaki fikir, en iyi kaynaklarla tavizsiz bir sinema deneyimi yaratmak.'' diye ekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?