Bawaal'ın OTT Tarihi Belli Oldu

Geçen hafta Bollywood Hungama, Varun Dhawan-Janhvi Kapoor'un başrol oyuncusu olduğu Bawaal'ın sinemalardaki bir gösterimi atlayıp bunun yerine doğrudan OTT'de, Amazon Prime Video'da yayınlanacağı haberini ilk veren oldu. Beklendiği gibi, haber orman yangını gibi yayıldı. Ve şimdi kaynağım, size filmle ilgili başka bir heyecan verici güncelleme getiriyor.

Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Bawaal, 27 Temmuz Perşembe günü Amazon Prime Video'ya düşecek. Yapımcılar ve OTT devi birkaç tarih üzerinde oynuyorlardı ve ardından çıkış tarihi olarak 27 Temmuz'u kesinleştirdiler. Bunun kendilerine filmi etkili bir şekilde pazarlamak için yeterli zamanı vereceğini düşünüyorlar. Amazon'daki ekip, oyuncu kadrosu ve olay örgüsü nedeniyle Bawaal'ın kendilerine büyük bir izleyici kitlesi kazandıracağından oldukça emin.''
Bawaal, Dangal (2016) ve Chhichhore (2019) filmlerinden Nitesh Tiwari tarafından yönetiliyor ve yapımcılığını Sajid Nadiadwala'dan Nadiadwala Grandson Entertainment üstleniyor. Daha önce filmin 6 Ekim'de sinemalarda gösterime girmesi planlanıyordu. 19 Haziran Pazartesi günü yapımcılar ve Amazon Prime Video, filmin gerçekten de doğrudan OTT'de gösterime gireceğini resmileştiren bir poster yayınladılar. Afiş aynı zamanda bunun 2. Dünya Savaşı zemininde geçen bir aşk hikayesi olduğuna dair mırıltılara da yol açtı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?