Bawaal Neden Dijital Platformda?

Bollywood Hungama, Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un Bawaal'ının doğrudan dijitalde yayınlanacağını bildiren ilk kaynak oldu. Günler sonra, filmin 21 Temmuz'da Amazon Prime'da doğrudan dijitale geçişli bir prömiyer göreceğini ilk kez bu kaynaktan öğrendik.

Ticari kaynaklara göre Sajid Nadiadwala, filmin doğrudan dijitale geçiş galası için Amazon Prime Video'dan çok iyi bir anlaşma aldı. Kaynak "OTT pazarının çöktüğü zamanlarda Sajid Nadiadwala, Amazon Prime Video'dan 110 Rs'lik bir anlaşma yaptı. Herkesin bildiği gibi Bawaal, sıradan bir reklam filminiz değil ve Amazon'dan gelen teklif, Sajid ve ekibinin güvenliğini sağlıyor. Filmde bu ticari süsler bulunmadığı için Varun ve Janhvi de bu kararı kabul etti." dedi.
İçeriden gelen bilgilere göre Sajid, Varun ve Nitesh, Bawaal'ın gücüne inanıyor ve filmi dijital dünyada küresel olarak çekecek. Hatta filmin dünya prömiyeri Paris'te yapılacak ve film 200 ülkede prömiyer yapacak. Nitesh Tiwari'nin yönettiği Bawaal, Judwaa 2 ve Kalank'tan sonra Varun Dhawan ve Sajid Nadiadwala'nın üçüncü ortak çalışması.
Film, 21 Temmuz'da Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?