Bir Başka Devam Filmi Geliyor!

Bollywood oyuncusu Ajay Devgn, önünde birden fazla filmle sektördeki pandemi sonrası en meşgul aktör olarak tanımlanıyor. Drishyam 2'nin başarısı sayesinde pandemi sonrası dünyanın en başarılı yıldızlarından biri olan Ajay, şimdi seri film moduna geçiyor. Geliştirmeye yakın kaynaklara göre Devgn'ın sıradaki filmi, Singham Again'den sonra Raid'in devamı niteliğinde olacak.

Bir kaynak, "Ajay Devgn ve arkadaşı Kumar Mangat, tıpkı Drishyam gibi, Raid'in bile dijital ve uydu tekrarları nedeniyle izleyiciler arasında bir kült statüsü kazandığına inanıyor. İkili, Raid 2'yi geliştirmesi için yönetmen Rajkumar Gupta'yı tuttu ve film yapımcısı araştırıyor ve senaryoda birden fazla gerçek hayat olayını bir araya getiriyor. Devgn senaryonun gidişatından memnun olduğu için işler doğru yönde ilerliyor. Rajkumar Gupta birinci kısımdan daha büyük ve daha heyecan verici bir şey bulmayı başardı." dedi.
Raid 2'nin 2024 yazına kadar çekimlere başlanması bekleniyor ve Ajay Devgn ve Kumar Mangat'ın Jio ile anlaşmasının bir parçası olacak. Farkında olmayanlar için Ajay Devgn ve Kumar Mangat, Jio Cinemas ile Black Magic, Raid 2 ve Drishyam 3 ile 3 filmlik bir dijital anlaşma imzaladı. Üçüncü Drishyam filminin önümüzdeki yıl sonuna kadar vizyona girmesi bekleniyor.
Bu arada Singham 3'ün çekimleri, 6 aydan uzun süren baştan sona bir programla Ağustos'ta başlıyor. Filmde Ajay Devgn, Vicky Kaushal, Kareena Kapoor, Ranveer Singh ve Akshay Kumar ile birlikte rol alıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?