Bu Haber Sonam Kapoor'u Üzdü

Geçen gün Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor, filmleri Bawaal'ın Prime Video'ya satıldığını öğrenince şok oldular.

Nitesh Tiwari'nin yönettiği Bawaal, birkaç kıtada çekilmiş etkileyici derecede maliyetli bir film (tahmini bütçe Rs. 275 crore). İki yıldız Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un oynadığı sinema için yapılmış bir deneyim ve dijitalleştirilmiş gösterimi, filmin oyuncuları arasında pek iyi gitmedi.
Bawaal'daki liderlerden birine çok yakın biri, "Bawaal'ın doğrudan OTT'ye gideceğini öğrenince şok olduk. Film büyük ekran için tasarlanmıştı. Ama kimsenin yapabileceği bir şey yok artık.'' dedi.
Bu, Varun Dhawan'ın filminin kendi istekleri dışında ikinci kez dijital alana taşınmasıydı. İlk kez, COVID-19 krizinin zirvesinde babası David Dhawan'ın Coolie No 1 idi.
Şimdi, aşk filminin büyük ekran gösteriminden mahrum kaldığını öğrenen bir diğer kişi Sonam Kapoor.
En son The Zoya Factor'da görülen Sonam, Blind'de başrol oynuyor. 7 Temmuz'dan itibaren Jio Cinema'da yayınlanacak olan 2011 Kore filmi Blind'in Hintçe versiyonunda kör bir kızı canlandırıyor.
Duyuru, Sonam için şok edici geldi. Görünüşe göre plan değişikliğinden haberdar edilmemişti. Ancak Bawaal örneğinde olduğu gibi, tiyatro müzakereleri bir yere varamadığı için Blind'in yapımcılarının başka seçeneği yoktu.
Blind, Sonam'ın Neerja'dan bu yana tek gerçekten unutulmaz performansı. Bir suçlunun peşine düşerken meydana gelen bir kazada kör olan eski bir polis ve fiziksel engeline rağmen onu nasıl kovaladığı hakkındaki tüm olay örgüsü, Sonam'ın karakteri etrafında toplanıyor. Daha önce hiç aksiyon filmi çekmemiş olan Sonam, bu Kore versiyonunda ciddi bir aksiyon yapıyor. Çabalarının beyaz perdede görülmemesi üzücü olacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?