Bu Sefer Şans Ajay Devgn'dan Yana Değil

Vicky Kaushal-Sara Ali Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Zara Hatke Zara Bachke'nin övgüye değer gişe performansı ve Hollywood animasyon filmi Spider-Man: Across The Spider-Verse sayesinde Haziran ayı güzel bir şekilde başladı. Şimdi tüm gözler, aynı zamanda Adipurush, Maidaan ve Satyaprem Ki Katha gibi potansiyel hitler gibi görünen, ayın yaklaşan Hintçe projelerinde. Bollywood Hungama, Prabhas-Kriti Sanon-Saif Ali Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Adipurush ve Kartik Aaryan-Kiara Advani'nin başrol oyuncusu olduğu Satyaprem Ki Katha'nın planlandığı gibi 16 Haziran ve 29 Haziran'da sinemalarda olacağını aktarırken Ajay Devgn'ın oynadığı Maidaan'ın bu tarihte olamayacağını öne sürdü. Film, 23 Haziran'a yetişemeyecek.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "23 Haziran'a 20 günden az bir süre kalmasına rağmen, filmin fragmanı veya diğer herhangi bir şeyi çıkmadığı için Maidaan'ın ileriye itildiği birçok kişi için açıktı. Filmin yapımcıları şimdi yeni bir çıkış tarihine bakıyor ve çok yakında duyurmayı umuyoruz.''
İlginç bir şekilde, Maidaan'ın çıkış tarihleri birçok kez değiştirildi. Daha önceki çıkış tarihleri 27 Kasım 2020, 11 Aralık 2020, 13 Ağustos 2021, 15 Ekim 2021, 3 Haziran 2022, 17 Şubat 2022 ve 12 Mayıs 2022 idi.
Bu arada, Maidaan'ın ertelenmesinden yararlanan 1920: Horrors Of The Heart, 23 Haziran slotunu kaptı. Korku filminin yapımcılığını Vikram Bhatt, yönetmenliğini kızı Krishna Bhatt ve sunuculuğunu Mahesh Bhatt ve Anand Pandit üstleniyor. Rahul Dev ve Barkha Bisht ile birlikte 'Balika Vadhu' şöhretinden Avika Gor'a yer veriliyor.
Maidaan'da Ajay Devgn'in yanı sıra Priyamani ve Gajraj Rao da rol alıyor. Amit Sharma'nın yönettiği film, Hint futbolunun altın çağına (1952 ile 1962 arası) dayanmaktadır. Yapımcılığını Boney Kapoor ve Zee Studios'un üstlendiği, müziklerini AR Rahman'ın üstlendiği bu filmde Ajay başarılı bir Hintli koç olan Syed Abdul Rahim'i canlandırıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?