Bu Teklif Aslında Vicky Kaushal'a Gitmiş!

Dhanush, Tamil film endüstrisindeki en yetenekli oyunculardan biridir. Raanjhanaa filmiyle Hint film endüstrisine girdi ve tüm izleyicilerinin kalbini kazandı. 2013 yılında vizyona giren filmde başrolde Sonam Kapoor Ahuja yer aldı ve Anand L Rai tarafından yönetildi. Film, sektördeki on yılını tamamladı ve bu vesileyle hayranların kutlamak için bir nedeni daha oldu. Filmin yapımcısı ve Dhanush başka bir proje için bir kez daha işbirliği yapıyor. Bir önceki haberimizde bahsetmiştik. Fakat başka bir güncellememiz var.

Raanjhanaa, Müslüman bir kız olan Zoya'ya aşık olan Hindu bir çocuk Kundan'ın etrafında dönen bir aşk hikayesiydi. Büyüdükçe aşkı tükendi ama Kundan'ın takıntısı onların yok olmasına yol açtı. Harika bir filmdi ve bu nedenle hayranlar, ikilinin şu anda akıllarında ne olduğunu bilmekten heyecan duyuyorlar.
RanjhanaaAnand L Rai ve Dhanush'un yeni filminin adı Tere Ishq Mein ve adından da anlaşılacağı gibi bir aşk hikayesi. İkili, projeleri hakkında daha fazla ayrıntı açıklamadı ancak E Times'a göre film ilk olarak Vicky Kaushal'a teklif edildi. Görünüşe göre, işbirliğiyle ilgili haberler uzun zaman önce dolaşmaya başladı. Hayranlar projeleri hakkında oldukça heyecanlıydı , ancak şimdi her şey değişti.
Vicky Kaushal'ın filmden çekilmesinin gerçek nedeni hala bilinmiyor. Ne oyuncu ne de yönetmen oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgi vermedi. Hayranlar bir yandan Zara Hatke Zara Bachke aktörünün Anand L Rai ile işbirliğini göremedikleri için üzgünken, diğer yandan merkezinde Dhanush ile yönetmenin büyüsüne ekranda tanık olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?