Dhanush'un Yeni Filmi Duyuruldu!

Film yapımcısı Aanand L Rai, filmi Raanjhanaa'nın 10. yıl dönümünü kutluyor. Hayranlar bu dönüm noktasını sevinçle anarken, Rai'nin Dhanush'a yer veren bir sonraki projesi Tere Ishk Mein'in duyurulmasıyla heyecanları yeni zirvelere ulaşıyor.
Bu büyük duyuru üzerine düşünen Aanand L Rai, "Dhanush ile bir sonraki girişimimiz olan Tere Ishk Mein'i ortaya çıkarmak için bundan daha mükemmel bir gün olamazdı. Raanjhanaa'nın kalbimde özel bir yeri var ve devam ettiği sevgi ve hayranlık dünya çapındaki hayranlardan almak gerçekten iç açıcı." diyor.
Bilmeyenler için Dhanush, Bollywood'a Raanjhanaa ile giriş yaptı ve bugün, zamanımızın en büyük yıldızlarından biri olarak dimdik ayakta duruyor. Muazzam yeteneği ona hem Güney Hindistan hem de Hint film endüstrilerinde büyük bir hayran kitlesi kazandırdı.
Dhanush ve Aanand L Rai'nin dinamik ikilisi, yazar Himanshu Sharma, söz yazarı Irshad Kamil ve müzik üstadı AR Rahman ile birlikte 2013 yılında Raanjhanaa ile beyaz perdede sihir yarattı. Şimdi, on yıl sonra, beşli Tere Ishk Mein ile o büyüleyici deneyimi yeniden yaratmaya hazır.