Don 3'ten Baiju Bawra'ya: Ranveer Singh'i Ne Bekliyor?

Ranveer Singh'in Jayeshbhai Jordaar'ı geçen yıl seyirciyi etkilemeyi başaramamış olabilir, ancak yeteneğin güç merkezi, yaklaşmakta olan projeleriyle sinemalardaki cazibesini geri getirmeye hazır görünüyor. Kaynaklara göre Ranveer, Baiju Bawra için bir kez daha yönetmen Sanjay Leela Bhansali ile birlikte çalışacak ve Farhan Akhtar'ın yönetmenliğini üstleneceği Don 3'te de oynayacağı söyleniyor. Bir Ranveer oynayacak deniyor, bir SRK.

Ranveer'in SLB ile işbirliği bir süredir haberlerde yer alıyor ve şimdi kesin bir aşamaya gelmiş gibi görünüyor. Öte yandan Shah Rukh Khan'ın Don serisinden çekileceği ve başka bir oyuncu arayışına gireceği bildirildi. Bilmeyenler için, Bhansali'nin yönettiği filmde başlangıçta SRK'nin oynayacağı söylendi, ancak görünüşe göre işler planlandığı gibi gitmedi. Habere göre her iki film de iki yıllık bir sürede çekilecek.
Pinkvilla, Ranveer Singh'in hakkında en çok konuşulan projelerden ikisini ayarladığını bildirdi: Sanjay Leela Bhansali'den Baiju Bawra ve Farhan Akhtar'dan Don 3. Kaynak, ''Ranveer, Sanjay Leela Bhansali ile en uzun süredir görüşüyor. ve yolculuk boyunca yaşanan tüm iniş ve çıkışlardan sonra ikili, Baiju Bawra'da yeniden bir araya geliyor. Finansman bir sorundu, ancak Ranveer her zaman zanaat ve senaryoyu para için kovalamayan bir aktör olmuştur ve bu nedenle, Bhansali'nin tüm parayı filmin yapımına yatırmasına fayda sağlayacak bir anlaşma yapmaya karar verdi. Baiju Bawra'nın 2024'ün başlarında söz konusu olması bekleniyor.'' dedi.
Bhansali'nin Baiju Bawra'sında Ranveer Singh'in karşısında rol alması için Alia Bhatt'ın yanı sıra diğer aktrislerle nasıl görüşmelerde bulunduğunu ekleyen kaynak, ''Alia dışında Bhansali, dacoit kraliçesi Roopmati'nin karakteri için iki aktrisle daha görüşüyor. Görüşmeler, önümüzdeki 20 ila 25 gün içinde döngüyü tamamlamalı.'' SLB'nin filmine başlamadan önce Ranveer, Rohit Shetty'den Singham Again için çekim yapacak. Onun karakteri, Singham serisindeki tüm olayların ayrılmaz bir parçası ve bu sefer, küçük bir rolden çok daha fazlası. Kesin tarihler henüz bilinmiyor, ancak bu yıl Singham Again'deki yoğunluğunu tamamlayacak.
Ranveer'in Farhan Akhtar'ın Don 3'üne dahil edilmesinden bahseden kaynak, "Farhan, dünyanın çeşitli yerlerinde baştan sona bir programla bu yıl Eylül / Ekim'de Jee Le Zara için çekime başlıyor. Jee Le Zara'nın ilk kurgusunu 2024 yazına kadar hazırlamayı planlıyor ve hemen ardından Don 3'ün hazırlıklarına geçiyor. Ranveer, Farhan ile birlikte Don 3 için bir tanıtım da yaptı; ki bu da, ekibin resmi bir duyuru yapmasından sonra ortaya çıkar.'' diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.