Drishyam Severlere Çifte Bayram!

2013'te Mohanlal ve Jeethu Joseph, izleyicileri büyüleyen ve 2015'te Ajay Devgn'in başrol oynadığı bir Hint uyarlaması ortaya çıkaran sürükleyici gerilim Drishyam'ı yaratmak için bir araya geldi. Bu destan Drishyam 3 ile sona eriyor. Aslında Mohanlal ve Ajay, izleyicilere 'spoiler içermeyen' bir deneyim yaşatmak için iki dildeki filmi aynı anda çekecekler.

Pinkvilla'nın bir raporuna göre, Drishyam 3 şu anda geliştirme aşamasında ve yaratıcılar hem Hintçe hem de Malayalam sürümleri için ortak bir çaba üzerinde çalışmakta. Bir kaynak portala şunları söyledi: ''Abhishek Pathak ve yazar ekibi, Jeethu Joseph ve ekibinin sevdiği Drishyam 3 için temel planı ayarladı. Fikri Hint Drishyam ekibinden aldılar ve şimdi onu Drishyam 3 için bir senaryoya dönüştürmek için çalışıyorlar. Fikir, Drishyam 3'ü birlikte çekmek ve aynı tarihte tüm Hindistan'da yayınlamak. Kerala, Malayalam'da Goerge Kutty rolünde Mohanlal ile gösterime girecekken, Hindistan'ın geri kalanı Ajay Devgn'in yolculuğunu Vijay Salgaonkar olarak görecek. Senaryo ayarlandıktan sonra, Telugu Drishyam yapımcıları da aynı tarihte eşzamanlı gösterim planına katılabilir.''
Kaynak, konuşmasını sonlandırırken, ''Drishyam'ın gücü gerilimde yatıyor ve geçmişte olduğu gibi, ilk gelen versiyonu gören bir bölüm var. Drishyam üzerinde çalışan herkes, izleyicilerine en iyi deneyimi sunmak ve sürprizleri bozmamak istiyor. Drishyam 3 serinin son filmi olacak ve sırada ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmadan ürperti ve heyecan yaşamaktan daha iyi ne olabilir?'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?