Emergency'nin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Kangana Ranaut'un Emergency filminin ilk görünümü, Hindistan'ın ilk kadın Başbakanı olarak olağanüstü performansıyla ülke genelinde dalgalar yarattı. Kangana Ranaut, yönetmenliğini yaptığı filmin çıkış tarihini açıklayan başka bir video ile geri döndü. Filmin 24 Kasım 2023'te beyaz perdede gösterime girmesi planlanıyor. Çarpıcı duyuru videosu, Başbakan'ın ülke genelinde olağanüstü hal ilan etmesinin 48. yılına da damgasını vurdu.

Başbakan Indira Gandhi'nin internette ortaya çıkmasıyla ilgili ilk afişten bu yana, hayranların heyecanlanmasına neden oldu. Ve şimdi etkileyici bir duruş ve diyalog sunumuyla, karakteri ortaya çıkardı. Hepsi bu kadar değil, aktrisin rolü denemek için üzerinde çalıştığı protezler ve tavırları da tam hedefi vurdu.
Emergency hakkında konuşan Kangana, "Emergency, genç Hindistan'ın bilmesi gereken tarihimizin en önemli ve en karanlık bölümlerinden biridir. Bu çok önemli bir hikaye ve merhum Satish ji, Anupam ji, Shreyas, Mahima ve Milind gibi süper yetenekli oyuncularıma birlikte bu yaratıcı yolculuğa çıktıkları için teşekkür etmek istiyorum. Hindistan tarihinin bu olağanüstü bölümünü beyaz perdeye taşıyacağım için heyecanlıyım. Yaşasın Hindistan!'' dedi.
Filmden bahsedecek olursak, Emergency 1975 Hindistan Acil Durumuna dayanıyor, yıldız kadrosunda ayrıca önemli rollerde Anupam Kher, Shreyas Talpade, Mahima Chaudhry ve Milind Soman yer alıyor. 20 Ekim'de yayınlanması planlanıyordu. Ancak Kangana, Tiger Shroff ve Kriti Sanon'dan Ganapath ile bir çatışmayı önlemek için yayını iptal etti. Filmin şimdi 24 Kasım 2023'te gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?