En Yüksek Maaşlı Yönetmen!

Ocak 2023'te Siddharth Anand, Shah Rukh Khan'ın Hint Sinemasında en güvenilir isim olarak 1 numaralı konumunu geri kazanmasına yardımcı olan Pathaan biçiminde tüm zamanların gişe rekorları kıran bir filmini teslim etti. Ve şimdi afiş, bir YRF Direktörü için daha önce var olan tüm normları yıkıyor. Bir kaynak, Bollywood Hungama'ya Siddharth Anand'ın YRF'de en yüksek maaş alan yönetmen olduğunu bildirdi. Bize de bunu yaymak düştü.

"Tiger vs Pathaan için Siddharth Anand'a yönetmenlik ücreti olarak 40 Rs ödenecek. Bu, bugüne kadar bir film yapımcısına ödenen en yüksek rakam ve bu, destek amaçlı göstericilere zaman kazandırma beklentilerini karşıladığı için Siddharth Anand'ı tebrik etme yolları. YRF, Salman Khan'ı Shah Rukh Khan ile karşı karşıya getirdiği için Aditya Chopra tarafından yazılan bugüne kadarki en iddialı senaryonun sorumluluğunu da Sid'e verdi." deniyor.
İlginç bir şekilde, Ayan Mukerji'ye de War 2 için 32 crore Rs ödendi. "Tiger vs Pathaan gelecek yıl çekimlere başlanacak ve YRF Casus Evreninin en pahalı filmi olacak. En büyük Hint Filmi olması hedefleniyor ve 2025'te gösterime girecek.'' deniyor.
Ayrıca, ''SRK ve Salman'ı tek bir filmde yönetmek, Hindistan'daki her film yapımcısının hayalidir. Hiç kimse bu fırsatı kaçırmak istemez." diye de ekleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?