Farhan Akhtar Jee Le Zaraa'yı Neden Şimdilik Rafa Kaldırıyor?

Perşembe günü yayınlanan bir haberde, Farhan Akhtar'ın oyunculuk kariyerine Campeones Aamir Khan Production ile odaklanacağı için yönetmenliğindeki Jee Le Zaraa'yı ertelediği öne sürüldü. Haber, üç süper yıldızın birleşmesini bekleyen Katrina Kaif, Alia Bhatt ve Priyanka Chopra'nın hayranları tarafından sosyal medyada pek iyi karşılanmadı. Bollywood Hungama, Jee Le Zaraa'nın arka plana atılmasının gerçek nedenini paylaşıyor.
Gelişmeye yakın bir kaynak Bollywood Hungama'yı bilgilendirdi, "Priyanka Chopra, Hollywood taahhütleri nedeniyle 2023'te çekim tarihlerini taahhüt edemedi ve Farhan'a 2024'te Jee Le Zaraa için çekim yapıp yapamayacaklarını sordu. Alia Bhatt, 2024'te Ramayana ve Baiju Bawra için çekim yapmaya şimdiden kararlı." dedi.
Farhan ayrıca filmi yeniden düzenlemeye çalıştı, ancak işler tam olarak yerine oturmadı. Tüm çabalardan sonra, hem profesyonel hem de kişisel olarak birçok şeyi planladığı için Katrina bile endişeliydi. "Tıpkı Alia gibi, Katrina'nın da hayatta planları vardı ve bir noktadan sonra film için çekim yapmayı çok önceden taahhüt edemedi. Tarihler sürekli değişti ve sonunda Farhan'ın onu arka plana atmaktan başka seçeneği kalmadı. Bu noktada, Jee Le Zaraa en azından aynı oyuncu kadrosuyla gerçekleşmiyor ve yapımcıların daha sonraki bir aşamada onu yenileyip yenilemediğini görmemiz gerekiyor." 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?