Filmdeki Değişim Hakkında Aditya Roy Kapur'dan Yorum!

Aditya Roy Kapur, ülkedeki en yakışıklı bekarlardan biri ve özellikle kadınlar arasında büyük bir hayran kitlesine sahip. Aditya geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, Bollywood'un saygın yönetmeni Anurag Basu tarafından yönetilecek olan Kartin Aaryan'ın başrol oyuncusu olacağı 'Aashiqui 3' hakkındaki sessizliğini bozdu. .

Bilmeyenler için Aditya, Mohit Suri'nin "Aashiqui 2" filminde Shraddha Kapoor ile başrol oynadı ve ikisi bir gecede fenomen oldu. Hikayeden müziğe, hem ilgili aktörlerin kariyer yörüngelerini değiştirdi hem de şarkıcı Arijit Singh, aynı başarının ardından çok popüler bir isim oldu.
Indian Express ile yaptığı bir sohbette Aditya Roy Kapur, Aashiqui 3'ün yapımcılarının onun yerine Kartik Aaryan'ı getirmesine tepki göstererek, ''Kartik ve Fatima, öyle mi? Yani ilk duyduğumda insanlar bana bunun bir parçası olmak isteyip istemediğimi sordular. İkinci filmde uzun süre vardım, bu yüzden karakterimin bir devam filmi için geri dönebileceğini düşünmüyorum. Duyduklarımıza göre bir araya getirdikleri takımın harika bir takım olduğunu düşünüyorum. Ve bir sonraki bölümde ne yapacaklarını görmek için bir film izleyicisi olarak gerçekten dört gözle bekliyorum. Harika bir iş çıkaracaklarına eminim." diyor. Yahu zaten bu filmde Aditya'nın yer alması saçma değil mi? Spoiler gibi olmasın ama filmin sonunda Aditya...malumunuz.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?