Filme Sürpriz Bir İsim Mi Dahil Oldu?

Bu haftanın başlarında, Prabhas, Deepika Padukone ve Amitabh Bachchan'ın başrol oyuncusu olduğu Project K, doğum gününde Disha Patani'nin filmden ilk görünümünü yayınladı. Bindi, dalgalı saçlar ve sürme dolu gözlerle tamamlanmış eski bir okul görünümüne sahip olan Disha, büyüleyici görünüyordu. Ancak, filmin yapımcıları, onun projedeki rolü konusunda sessiz kaldılar. Disha'nın aslında filmde bir dans kısmında yer alacağı öğrenildi.

Ayrıntıları açıklayan ve aynı şeyi doğrulayan iyi konumlanmış bir endüstri kaynağı, Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: "Evet, Disha, Project K'de özel bir kısım için görevlendirildi. Kısım, sosyal bir parça olacak. Şarkı Prabhas ile çekilecek.''
Filmle bütünleşmesine gelince, bu kısım, işlemlere uyan durumsal bir şey olacaktır. Bu da yetmezmiş gibi kaynak, söz konusu parçanın Project K'deki en pahalı şarkı dizilerinden biri olacağını da ortaya koyuyor. İlginç bir şekilde dedikodu, Disha'nın parçanın yanı sıra filmdeki geri dönüş bölümlerinde de çok önemli bir rol oynayacağını iddia ediyor.
Bir bilim kurgu gerilim filmi olduğu söylenen Project K, Ocak 2024'te vizyona girmesi için hazırlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?