Filmin Tanıtımı Geliyor!

Film yapımcısı Karan Johar, keyifli bir Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani için yedi yıl sonra yeniden yönetmen şapkasını alıyor. Başrollerde Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın yer aldığı film yapımcısı, yeni nesil romantik çiftin ilk posterlerini ortaya çıkarmak için 25 Mayıs'ta sosyal medyayı kullandı. İlginç bir şekilde doğum günüydü ve aynı zamanda film endüstrisindeki 25. yılını da kutladı. Hayranlar merakla fragmanın yayınlanmasını beklerken fragman, Temmuz 2023'te çıkacak. Ancak tanıtım 20 Haziran'da yayınlanacak.

Bir rapora göre Karan Johar, aile projesi ve filmin tonu hakkında bir fikir veren tanıtımı önümüzdeki hafta yayınlayacak. Tanıtımı bir şarkı lansmanı izleyecek ve ardından resmi fragman, sinemalarda gösterime girmeden birkaç hafta önce Temmuz ayında çıkacak. Bollywood Hungama daha önce tanıtımın CBFC tarafından onaylandığını ve Adipurush'a ekleneceğini bildirmişti. Kaynak, "CBFC zaten tanıtım için yeşil bir sinyal verdi ve 1 dakika 19 saniye sürmesi bekleniyor." dedi.
Geçen yıl Bollywood Hungama ile özel bir röportajda Karan Johar, bir sonraki yönetmenliğini 'keyifli' olarak nitelendirdi. ''Film bence keyifli bir film, umarım herkes buna inanır. Ranveer ve Alia'nın yanı sıra Jaya Bachchan, Shabana Azmi ve Dharmendra ile çalışabildiğim için çok ayrıcalıklı olduğumu düşünüyorum. Kolkata'dan da harika bir oyuncu kadromuz var. Churni Ganguli ve Tota Roy Chowdhury'miz var. Aamir Bashir, Kshitee Jog ve Anjali Anand adında bir aktrisle çalıştım. Pek çok ilginç yeni oyuncumuz var ve bu çok büyük bir topluluk, bir aile aşk hikayesi. Filmlerimin bir parçası olarak izlemeyi sevdiğim ve her zaman sahip olduğum filmdeki tüm unsurlara sahip. Şarkılar ve danslar - bu bir kutlama filmi ve aslında herkesin Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani dünyasına bir şekilde girmesi için sabırsızlanıyorum.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?