Filmleri Direkt Dijital Platforma Gelecek

Şaşırtıcı bir şekilde, yapımcı Sajid Nadiadwala, yönetmen Nitesh Tiwari ve oyuncular Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor ile birlikte bir sonraki filmleri Bawaal'ı doğrudan dijital platforma getirmeye karar verdiler. Yapım evlerine yakın kaynaklar, Bawaal'ın Amazon Prime Video'da doğrudan dijitale yayınlanacağını doğruladı.

Bir kaynak, "Bawaal, Sajid Nadiadwala'nın dans ve müziğin ticari süslerine tam olarak sahip olmayan bir konuyu ele alan en iddialı filmlerinden biri. Ticari sinema becerisine sahip olan Sajid, bunun en iyisi olduğunu düşünüyor. Bawaal'ı tiyatro gösterisini riske atmak yerine doğrudan dijitale taşımak istiyor. Dijital, oyunculardan çok şey aldı ve onu sinemalara getirme konusundaki orijinal planlarından ayrılmaya karar verdi." dedi.
Film şimdi Ekim ayında Amazon Prime Video'da yayınlanacak ve yakında resmi bir duyuru yapılacak. "Sajid, oyuncuları Varun ve Janhvi ile konuşmaya başladı ve ancak hepsi aynı sayfada olduktan sonra bu çağrıyı kabul etti. Tüm ekip, Bawaal'ın OTT'de seyircilerin sevgisini kazanacağına inanıyor. Film hareket halinde ve dijital ortamda daha da geniş bir kitleye ulaşması bekleniyor, ki bu sinema gösterimi ile mümkün olmayabilir. Buradaki fikir, Bawaal ile küreselleşmek ve Amazon bu erişim için mükemmel bir ortak." diye ekledi.
Nitesh Tiwari'nin yönettiği Bawaal'ın yapımcılığını Sajid Nadiadwala üstleniyor ve Amazon Prime'da doğrudan dijitale bir yayın görmesi planlanıyor. Başrollerini Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un paylaştığı film, 2. dünya savaşı zemininde geçiyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?