Fragman, Adipurush'a Ekleniyor!

Geçen ay Karan Johar'ın doğum gününde yayınlanan Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin afişleri, çifti ekranda görmeyi dört gözle bekleyen Bollywood meraklılarından büyük sevgi topladı. Şimdi beklentiye ek olarak, bu ayın başlarında Film Sertifikasyon Merkez Kurulu tarafından onaylanan KJo'nun yönetmenlik tantımının sansür sertifikası alındı. Ayrıca filmin fragmanının 16 Haziran'da yayınlanmayacakken Prabhas - Kriti Sanon'un başrollü Adipurush'a ekleneceği de öğrenildi.

Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'nin yapımcıları, çok beklenen Prabhas, Kriti Sanon başrollü Adipurush ile birlikte bu romantik komedinin tanıtımını eklemek istiyor. Hatta CBFC fragman için şimdiden yeşil sinyal vermiş durumda ve süresinin 1 dakika 19 saniye olması bekleniyor. Ancak, tanıtım sürümü için son bir tarih henüz kesinleşmedi.
Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani'de ayrıca Dharmendra, Shabana Azmi ve Jaya Bachchan gibi kıdemli oyuncular da yer alıyor. Dharma Productions bayrağı altında çekilen film, Karan Johar'ın yedi yıl sonra yönetmen olarak geri dönüşünü işaret ediyor. Filmin bu yılın başlarında vizyona girmesi beklenirken, Alia'nın hamileliği nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Romantik komedinin 28 Temmuz 2023'te gösterime girmesi planlanıyor.
Öte yandan, Adipurush'un Prabhas, Kriti Sanon, Saif Ali Khan, Devdatta Nage ve Sunny Singh'in önemli rollerde oynadığı destansı Ramayana destanının yeniden yaratımı olması bekleniyor. Om Raut'un yönettiği film, 16 Haziran'da birçok dilde vizyona giriyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.