Günün Haberi: Baba Kız Aynı Filmde Mi Olacak?

Aryan Khan kamera arkasında kalmayı tercih ederken, megastar Shah Rukh Khan'ın kızı oyunculuk çıkışını yapmaya hazır. Suhana Khan, yakında çıkacak olan Zoya Akhtar yönetmenliği The Archies'de Veronica olarak görülecek. Film OTT'de yayınlanacak olsa da, Suhana'nın ikinci filminin, babası Shah Rukh Khan'dan başkası olmayan bir sinema gösterimi olduğu öğrenildi. Adsız projenin, Red Chillies Entertainment bayrağı altında üretileceği ve Siddharth Anand tarafından yönetileceği bildiriliyor.

Pinkvilla tarafından hazırlanan bir raporda, bir kaynak ayrıntıları doğrulayarak, "Shah Rukh Khan ve Siddharth Anand, Pathaan'da oyuncu ve yönetmen olarak birlikte çalıştılar ve şimdi ikili, artık bu henüz isimsiz filmde birden fazla kapasitede çalışmaya hazır. Yapım öncesi çalışmalar çoktan başladı ve tüm paydaşlar filmi çekmek için heyecanlı.'' dedi. Bu raporlar, Shah Rukh Khan'ın Dunki filmi üzerindeki çalışmalarını tamamladıktan sonra bu yılın sonuna kadar üzerinde çalışmaya başlayacağını gösteriyor.
Kaynak şöyle devam etti: "Shah Rukh Khan ve Siddharth Anand, bir ortak yapım girişimine girerek bağlarını daha da genişletmeye hazırlar. Henüz adı belli olmayan filmin, yapımcı sıfatıyla SRK ve Siddharth Anand için yapılacak birçok işbirliğinden ilki olacağı lanse ediliyor.'' Raporda ayrıca Shah Rukh Khan ve Suhana Khan'ın senaryo talebi nedeniyle bir araya geleceğinden bahsediliyor. ''Bu oyuncu kadrosunu doğal olarak gerektiren bir konu ve şimdilik tüm detaylar gizli tutuldu. Hem Shah Rukh hem de Suhana, profesyonel bir kapasitede işbirliği yapmaktan heyecan duyuyor."

Ah, heyecan verici!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?