Günün Haberi: Kiara Advani Evrenin Bir Parçası Oluyor!

Kiara Advani bugün Hindistan'ın en büyük aktrislerinden biri ve söylentilere göre efsanevi YRF Casus Evrenine giriyor! Görünüşe göre Kiara, Hrithik Roshan ve NTR Jr'ın da rol aldığı destek amaçlı casus gerilim filmi War 2 için Aditya Chopra tarafından ekibe alındı. Film, Hint sinemasında büyük gişe rekorları kıran filmlerle tanınan Ayan Mukerji tarafından yönetiliyor.

Bir kaynak, ''Kiara Advani, YRF Casus Evreni ve War 2 düşünüldüğünde tasarıyı bir T'ye sığdırıyor. YRF Spy Universe, Ek Tha Tiger, Tiger Zinda Hai, War ve Pathaan gibi tüm zamanların gişe rekorları kıran filmlerinden oluşan kocaman bir seri ve bu seriden çıkan her filmden beklenti çok yüksek. Bu evreni süsleyen süper yıldızlara bir bakın. Ülkedeki en büyük ve en iyi süper yıldızların rol aldığı, Hindistan'ın en gıpta ile bakılan film evreni. Kiara şu anda zirvede ve Adi'nin onu War 2'ye alması bunu yüksek sesle ifade ediyor.'' dedi.
Kaynak, ''War 2 şu anda en ateşli oyuncu kadrosuna sahip! İçinde Hrithik Roshan, NTR Jr ve şimdi de Kiara Advani gibi üç süper yıldızımız var! O halde War 2'yi yöneten, ülkenin en parlak genç yönetmeni Ayan Mukerji'ye de sahipsiniz! Aditya Chopra, bu filmi bu ülkenin gördüğü en şık ve en havalı aksiyon filmi yapmak için elinden geleni yapıyor. Kiara'yı bu evrende görmek ve Ayan ile Adi'nin onu War 2'de nasıl sunduğunu görmek gerçekten heyecan verici olacak. Casus Evrenin tüm kadın kahramanları Hint sinemasında unutulmaz bir iz bıraktı. Şimdi sıra Kiara'da ve hepimiz onun War 2 ile ekranda büyük bir etki yaratabileceğini biliyoruz." diye ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?