Hint Filmi İçin Bir İlk Gerçekleşiyor!

Varun Dhawan ve Janhvi Kapoor'un başrollerini paylaştığı Bawaal, prömiyerini Paris'teki Eyfel Kulesi'nde yapan ilk Hint filmi olacak. Sajid Nadiadwala'nın yapım afişi Nadiadwala Grandson Entertainment'ın Ashwiny Iyer Tiwari ve Nitesh Tiwari'den Earthsky Pictures ile işbirliği içinde yaptığı bir aşk hikayesi olan film, Prime Video'da doğrudan dijitale yayınlanacak.

Pinkvilla'daki bir habere göre bir kaynağın, ''Bawaal, prömiyerini Eyfel Kulesi'nde yapan ilk Hint Filmi olacak. Prömiyer, fon olarak aşk şehrinin panoramik manzarasını sunan zarif Salle Gustave Eiffel'de yapılacak. Varun, Janhvi, Sajid ve Nitesh dışında galaya film tutkunları ve Fransız delegeler de katılacak ve bu da onu bir Hint filminin en büyük prömiyerlerinden biri yapacak.'' dediği aktarıldı.
''Bawaal'ın Paris'e sembolik bir göndermesi var. Yapımcılar, Paris'teki bazı önemli bölümleri kapsamlı bir şekilde çekmişler ve şehir bu hikayede bir karakter gibi davranıyor. Film esasen 2. Dünya Savaşı'na göndermeler içeren bir aşk hikayesi ve yapımcılar filmin prömiyerini aşk şehrinde yapmaya hazırlar."
Yönetmen Nitesh Tiwari geçtiğimiz günlerde şunları söyledi: ''Üç Hindistan lokasyonunda ve beş Avrupa ülkesinde çekilen Bawaal'ın büyüleyici bir hikayesi, dramatik görselleri ve başrol oyuncuları Varun ile Janhvi arasında kesinlikle harika bir kimyası var. Prime Video'nun dünya çapındaki prömiyerinin, Bawaal'ı Hindistan'daki ve sınırların ötesindeki izleyicilere ulaştırmamıza yardımcı olacağına inanıyorum. Bu filmi izleyicilerimize ulaştırmak için muazzam bir tutku ve kararlılıkla çalıştık ve şimdi tepkilerini duymak için sabırsızlanıyoruz."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?