İşte O Çok Beklenen Fragman!

Kartik Aaryan ve Kiara Advani'nin Bhool Bhulaiyaa 2'deki işbirliklerinin ardından ekrandaki popüler eşleşmesini geri getiren Satyaprem Ki Katha filminin duyurulmasından bu yana hayranlar arasında heyecan artıyor. Bugün, filmin yapımcıları nihayet Satyaprem Ki Katha'nın resmi fragmanını yayınladılar ve bu da gösterime girme beklentisini daha da artırdı.
İki dakika otuz altı saniye uzunluğundaki fragman, uzun bir aradan sonra saf bir aşk hikayesinin gelişini vaat ediyor bizlere. Unutulmaz derecede duygulu melodisi ve müziği ile fragman her şeyi aktarıyor. Büyük ölçekli ve büyüleyici görsellerle dolu film, ilgi çekici evlilik sonrası aşk konseptiyle yeni standartlar belirleyeceği kesin.
Satyaprem Ki Katha'nın fragmanı interneti kasıp kavururken, hayranlar ve film meraklıları bu merakla beklenen filme beyaz perdede tanık olmak için can atıyor. Ekibin başarılı geçmişi ve iç açıcı bir hikaye vaadiyle Satyaprem Ki Katha'nın izleyiciler üzerinde kalıcı bir etki bırakması bekleniyor.

Satyaprem Ki Katha'yı daha da önemli kılan, Nadiadwala Grandson Entertainment (NGE) ve Namah Pictures arasındaki işbirliği. Filmde Aaryan ve Advani'nin yanı sıra Rajpal Yadav, Gajraj Rao ve Supriya Pathak da yer alıyor. Satyaprem Ki Katha'nın 29 Haziran 2023'te vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?