Jackie Chan Neden Ra.One'da Yer Almadı?

Jackie Chan, dünyanın her yerinden büyük bir hayranı olan en ünlü aksiyon yıldızlarından biri. Oyuncu, on yıldan fazla bir süredir film endüstrisinde önde gelen bir isim olmasına rağmen, henüz bir Bollywood filminde görülmedi. Bununla birlikte, Shah Rukh Khan'ın gelecek vaat eden projesi Ra.One'da bir rol için ona yaklaşması ihtimali vardı. Ancak olmadı.

Ra.One, son zamanlarda VFX ve CGI açısından en az değer verilen filmlerden biri olarak ortaya çıktı. Çünkü birç ok Bollywood projesi görsel efektler açısından etkilemekte başarısız oldu. SRK başrollü filmler Bollywood'daki en büyük bombalardan biri olsa da, Jackie'ye hangi rol teklif edildi?
Filmde Jackie Chan'e Çinli bilgisayar programcısı Akaashi'nin çok önemli bir rolünü oynaması teklif edildi. Hollywood megastarı işe alınamayacak kadar pahalı olduğu için rol daha sonra Tom Wu'ya gitti. Times of India'nın bir haberine göre, Shah Rukh Khan bir keresinde rol için Chan'a yaklaşmaya çalıştığını, ancak o zamanlar çok fazla ücret gerektirdiği için bunu yapamadığını açıkladı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?