Jawan'a Taze Bir Oyuncu Dahil Oluyor!

Feels Like Ishq ve The Broken News gibi OTT projelerinde rol alan ve aynı zamanda şarkı söylemesiyle tanınan Sanjeeta Bhattacharya, Shah Rukh Khan'ın başrol oyuncusu olduğu Jawan ile ilk filmini yapmaya hazırlanıyor. Bir müzik konseri için Kolkata'dayken filmin seçmeleri için bir telefon almıştı.
Mumbai'de seçmelere katıldığında bunun Jawan için olduğunun farkında değildi. Yaptığı açıklamada, ''Başlangıçta, seçmeler sırasında projenin tüm detaylarından habersizdim. Bununla birlikte, dahil olan inanılmaz oyuncu kadrosu hakkında bilgi sahibi olur olmaz, içimde ezici bir inançsızlık ve neşe karışımı yükseldi, yüksek sesle çığlık attım. O andan itibaren, bana yöneltilen sonraki her soru anında 'evet' yanıtı aldı. Jawan gibi büyük bir projenin parçası olduğum düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor. Ayrıca bu filmin milyonlar tarafından izleneceğini de biliyorum.'' diyor.
Jawan'ı çekme deneyimini paylaşan Sanjeeta, şunları ekledi: "Etrafım bu kadar deneyimli oyuncularla çevriliyken, kendimi sürekli olarak onların becerilerini gözlemleyerek öğrenirken ve büyürken buldum. Jawan setlerinden aldığım gerçekten paha biçilemez bir hazine - sadece muazzam bir yeteneğe değil, aynı zamanda gerçek bir nezakete, harika bir mizah anlayışına da sahip olan olağanüstü bir grup insan. Bu olağanüstü insanlar artık hayatımın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve onlara sevgili arkadaşlarım dediğim için minnettarım.''
Shah Rukh Khan ile birlikte hareket etmek, açıkçası, Sanjeeta için bir rüyanın gerçekleşmesiydi. "Bir gün SRK ile kahve içeceğimi, şarkı söyleyeceğimi ve dans edeceğimi asla en çılgın rüyalarımda bile hayal etmemiştim." dedi. "Bir rüyayı yaşıyormuşum gibi hissettim. Sette herkesin rahat olmasını sağladı ve hatta müzisyen olduğumu öğrendiğinde bana bir gitar ve mikrofon getirdi.''
Atlee Kumar'ın yönettiği ve Vijay Sethupathi, Nayantara ve Sanya Malhotra'nın da rol aldığı Jawan'ın bu yıl 7 Eylül'de vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?