Jawan Tanıtım Tarihi Yayınlandı Mı?

Shah Rukh Khan başrollü Jawan, Hint Sinemasının en çok beklenen filmi ve de gişe rekorları kırması bekleniyor. Film, gişe rekortmeni Tamil yönetmen Atlee'nin Hintçe İlk Filmini işaret ediyor ve başrolde Nayanthara ve Vijay Sethupathi rol alıyor. Filmin tanıtımı ve dijital dünyada çıkış tarihi hakkında pek çok konuşma yapıldı ve şimdiki haberimiz bununla ilgili.

Kaynaklarımıza göre, Jawan'ın resmi tanıtımı 7 Temmuz veya 15 Temmuz'da tüm detaylarıyla yayınlanacak. "Shah Rukh Khan ve Atlee, Jawan tanıtımını görkemli bir şekilde başlatacak. Daha önce hiç olmadığı kadar Shah Rukh Khan'ı içeriyor." dendi. Lansman hakkında daha fazla konuşurken kaynak, "Yapımcılar Jawan'ın tanıtımını Chennai'de başlatmak için özel bir konuk arıyorlar ve bu kesinleştiğinde tarih de kesinleşecek. Bu nedenle, şu anda 7 veya 15 Temmuz'da yayınlanıp yayınlanmayacağına dair değişiklikler mevcut." Az kalmış desenize!
Fragman aynı zamanda bu destansı aksiyon oyununun 2 aylık pazarlama kampanyasını da başlatacak çünkü tanıtım lansmanını şarkılar ve bir fragman izleyecek. Ticaret kaynağı bize "Jawan 7 Eylül'de beyaz perdeye çıkacak ve kampanya tam olarak 7 Temmuz'da başlayacak. Pathaan'dan sonra Shah Rukh Khan başka bir gişe rekorları kıran film sunmak için burada." dedi.
Jawan, 7 Eylül'de bir Pan India sürümü olacak ve müzikleri Aniruddh tarafından bestelenecek. 2023'ün en büyük sinema etkinliklerinden biri olarak lanse ediliyor. Filmin yapımcılığını Atlee ile Red Chillies Entertainment üstleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?