Kajol'dan Bir Mahkeme Draması

Disney+ Hotstar, Kajol'un hayatın ona fırlattığı kıvrımlı toplarda gezinirken bu sürükleyici yaşam denemesini sergileyen, yakında çıkacak mahkeme salonu draması The Trial - Pyaar, Kaanoon, Dhokha'nın resmi fragmanını 12 Haziran'da yayınladı. Projede ayrıca Sheeba Chaddha, Jisshu Sengupta, Alyy Khan, Kubbra Sait ve Gaurav Pandey de önemli rollerde yer alıyor. Gösteri, CBS Studios tarafından Scott Free Productions ve King Size Productions ile birlikte oluşturulan orijinal ABD dizisi The Good Wife'dan esinlenmiştir.
The Trial - Pyaar, Kaanoon, Dhokha'nın yakın zamanda yayınlanan fragmanından bahsetmişken, Noyonika -Kajol- ve ailesi için bir seçimler ağına yakalanmışken bir kargaşa izi gösteriyor. Proejnin Noyonika'nın kocasının ihanetinden sonra zamanın sınavına gerçekten dayanmasını sağlayan bir yolculuğa çıkarken hayatını takip etmesi bekleniyor. Noyonika'yı ailesinin ve bağımsızlığının sorumluluğunu üstlenmeye iten ahlaki ikilemleri çözen cesur bir mahkeme salonu dramasına benziyor. Hukukun rekabetçi dünyasında kendini kanıtlamaya çalışan ve kocası için adalet ararken karmaşık ilişkilerde yolunu bulmaya çalışan hevesli avukat, kaderinin hizmet ettiği çetin zorlukların üstesinden geliyor.
Proje hakkında konuşan Kajol, "Benim için bir karakteri tanımlayan şey karmaşıklıklar ve bu rol ilk geldiğinde Noyonika'yı çevreleyen katmanlar tam benlikti. Noyonika kişisel olarak hissettim, anında ona karşı koruyucu hissettim ve bu inancımı yeniden doğruladı. Bu proje benim için uzun bir format. Suparn Varma, karakterlerin savunmasızlığının hayatın getirdiği acımasız durumlarla buluştuğu bir dünya inşa etti. Seyirci, Noyonika zor seçimler yaparken onu hissedecek ve onunla bir bütün olacak. Çünkü o zor seçimler yapıyor.'' dedi. Umarız güzel bir proje olur.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?