Kangana Ranaut Bu Sefer Evliliği Hakkında Konuşuyor!

Bollywood oyuncusu Kangana Ranaut, Hint film endüstrisini önemli ölçüde etkileyen tanınmış bir Hintli aktris. Çok yönlü oyunculuk becerileri ve açık sözlü doğasıyla tanınıyor. Nerede kawga, orada Kangana. Aynı zamanda Hint sinemasının en ünlü ve etkili figürlerinden biri olarak da adını yazdırdı.
Ranaut ayrıca çeşitli sosyal ve politik konularda fikirlerini korkusuzca ifade etmesiyle tanınır ve genellikle değişimin sesi olur. Ayrıca Bollywood yıldızlarıyla iddia edilen ilişkileri için de zamanında manşetlere girdi. Evlilik ve bir aile sahibi olma planları hakkında konuştu.
ANI haber ajansıyla yakın zamanda yaptığı bir sohbette Kangana Ranaut, "Her şeyin bir zamanı vardır ve eğer o zaman gelecekse, gelecektir. Evlenmek ve kendi aileme sahip olmak istiyorum... ama bu doğru zamanda gerçekleşecek.'' dedi.
Daha önce Kangana Ranaut, Siddharth Kannan ile yaptığı bir sohbette evlilik planlarından da bahsetmişti. Gerçek hayatta 'Dhaakad' (erkek fatma) gibi olup olmadığı sorulduğunda aktris, ''Öyle bir şey değil tabii.. Gerçek hayatta kimi döveceğim? Bu dedikoduları yayan senin gibiler yüzünden evlenemiyorum.'' diyor.
Kangana şu anda yakında çıkacak filmi Tiku Weds Sheru'nun tanıtımını yapıyor. 23 Haziran'da Prime Video, başrollerinde Nawazuddin Siddiqui ve Avneet Kaur'un oynadığı, Sai Kabir Srivastav'ın yönettiği filmi yayınlamaya başlayacak.
Yaklaşan tarihi drama Emergency'de merhum Başbakan Indira Gandhi'yi oynayacak. Film, yönetmenliğini üstlendiği ilk filmidir. Filmde önemli rollerde Mahima Chaudhry, Vishak Nair, Shreyas Talpade ve Anupam Kher yer alıyor.
Ayrıca Kangana Ranaut, P Vasu'nun yönettiği Chandramukhi 2'de de yer alacak. Film, Rajinikanth ve Jyothika'nın başrollerde yer aldığı, son derece popüler Tamil korku komedisi Chandramukhi'nin devamı niteliğinde. Kangana, Chandramukhi 2'de kralın sarayında güzelliği ve dans becerisiyle tanınan bir dansçıyı canlandıracak.