Kangana Ranaut Bu Sefer Hiç İyi Yapmadı!

Nawazuddin Siddiqui-Avneet Kaur'un başrol oyuncusu olduğu Tiku Weds Sheru, 23 Haziran'da Amazon Prime Video'da yayınlandı. Yapımcılığını Kangana Ranaut'un üstlendiği film, seyircinin küçük bir bölümünde beğeni topladı. Ancak birkaç izleyici ve çoğu eleştirmen filmi konusu ve yönetmenliği nedeniyle eleştirdi. Bollywood Hungama, Kangana'nın senaryoyu büyük ölçüde değiştirdiğini öğrendi. Ancak çekiciliğini artırmak yerine, filme daha çok zarar verdi.
Bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söylüyor: "Anlatılan senaryo ile nihai ürün arasında çok büyük bir fark var. Filmin tadı bir başkaydı. Çok fazla değişiklik yaptığı için etki ortadan kalktı. Filme zarar verdi.''
Kaynak, ''Tutarlılık yoktu. Tiku, Sheru ile evlenmeyi kabul ettiğinde, bozuk bir İngilizce ile konuşurken görülüyor. Daha sonra, kumsal sekansında, sanki Oxford'dan mezun olmuş gibi kusursuz bir şekilde İngilizce konuşuyor. Karakterinin nahif olması gerekiyordu ama filmde çok zeki biri olarak karşımıza çıkıyor.'' diye ekliyor. Bir karakteri baştan değiştirmiş o zaman..
Bir birim üyesi, "Bu filmde Kangana süper yönetmendi ve kardeşi Aksht Ranaut yardımcı yapımcıydı. Ve bu ironik çünkü adam kayırmacılık ve aktörlerin aile üyelerini filmlerde çalıştırması konusunu gündeme getiren Kangana idi." yorumunu yaptı. Füzenin sesi size de geldi mi?
Kaynak, "Film, Tiku'nun bir şiir yazmasıyla başlıyor. Yönetmen, bu Dilwale Dulhania Le Jayenge tipi sahneye, hiçbir anlam ifade etmediği ve filme hiçbir şekilde katkıda bulunmadığı için karşıydı. Yine de eklendi. İlk yarıda Tiku'nun ailesi ve Sheru'nun arkadaşı ile ilgili birkaç değişiklik de yapıldı. Ancak Kangana, filmi canlandırabilecek birkaç sahneyi düzenledi. Sai Kabir bu değişikliklerden dolayı travma geçirdi.'' dedi.
Sai Kabir'in neden itiraz etmediği sorulduğunda kaynak, "Nasıl olur? Geçmişte Kangana Ranaut, Simran (2017) ve Manikarnika (2019) filmlerinde sadece bir oyuncuydu ve yine de istediğini yaptı ve değişiklikler getirdi. Manikarnika'da yönetmeni görevden aldı. O filmlerin yönetmenleri Kangana'nın önünde eğilmek zorunda kaldığında, kendisi yapımcıydı. Zavallı Sai Kabir'in cesareti nasıl olacak?'' diyor.
Kaynak ayrıca, "Kangana'nın Sai'ye 'Efendim' diye hitap ettiği bir zaman vardı. Daha sonra ona 'Siz' demeye başladı ve sonra ona 'Sen' diye hitap etmeye başladı.'' diye ekleme yaptı. Öyle ya da böyle, her şey Kangana'nın istediği gibi gitti. Fakat filmin başarısı ortada.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?