Kangana Ranaut Laf Sokma Fırsatını Kaçırmıyor

Kangana Ranaut'un Karan Johar ve kankalarıyla rekabeti herkes tarafından biliniyor. Aktris, film yapımcısını ve Alia Bhatt, Hrithik Roshan ve diğerleri gibi yakın yardımcılarını ezme şansını asla bırakmıyor. Bugünün geçmişe dönüş hikayelerinde, size Kangana'nın bir Insta gönderisinde Sanjay Leela Bhansali'nin "Gangubai Kathiawadi"sine saldırı başlattığı zamanı anlatacağız. Birkaç gün önce, Queen aktrisinin Alia'ya 'omurgasız' dediği ve KJo'nun 'Manikarnika: The Queen Of Jhansi' adlı filmi için ayağa kalkmadığı saldırdığı aktarılmıştı.
Bu süre zarfında Kangana, filmini desteklemediği için Aamir Khan'ı da azarlamıştı. Ancak daha sonra Alia, onun ifadesine tepki göstermiş ve kendisini incitmişse oyuncudan özür dilemek istediğini söylemişti. Kangana yine Alia'ya ve bu sefer Gangubai Kathiawadi filmi için saldırdı.
Bu yılın Şubat ayında, Gangubai Kathiawadi'nin yayınlanmasından önce Kangana Ranaut, Alia Bhatt'a 'babanın kızı' adını veren bir Insta hikayesi ve SLB yönetmenliğinin yanlış seçimi hakkında bir not paylaşmıştı. Hatta KJo ve Mahesh Bhatt'a atıfta bulunan film mafyası tarafından yönetilene kadar endüstrinin güneye gideceğini bile belirtti.
''Bu Cuma 200cr gişede kül olacak…çünkü baba romantik komedi fahişesinin oyunculuk yapabileceğini kanıtlamak istiyor… filmin en büyük dezavantajı yanlış kadro… bu insanlar değişmeyecek...ekranların Güney ve Hollywood filmlerine gitmesine şaşmamalı...'' diye yazdı
Daha sonra Alia Bhatt, Kangana Ranaut'un paylaşımına tepki göstermiş ve Bhagavad Gita referansıyla bir cevap vermişti. Bu konuda sonra kapandı tabii. Kangana laf sokacağı yerleri asla kaçırmıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?