Kangana Ranaut'un Sert İddialarına Karan Johar'dan Yanıt

Bollywood tartışmalarla dolu ve hakkında en çok konuşulanlardan konulardan ikisi film mafyacılığı ve adam kayırmacılıktır. Bu sorun, Kangana Ranaut'un Rangoon'u tanıtmak için Koffee With Karan'ı ziyaret etmesiyle başladı. Program sahibiyle etkileşim kurarken Kangana, Karan Johar'ı 'film mafyası' olarak tanımladı ve onun adam kayırmacılığın bayrak taşıyıcısı olduğunu söyledi.

Yıllar boyunca her iki tarafça da çok şey söylenmiş olsa da, geçtiğimiz günlerde KJo'nun konuyu ele alan ilk röportajına Instagram'da rastlandı.
Instagram'da "Movie Circle" sayfası tarafından paylaşılan videoda, Karan Johar'ın bir medya etkinliğinde Kangana Ranaut'un suçlamalarına değindiği görülüyor. Röportaj yapanların Karan'a "Kangana programdaydı ve sana film mafyası dedi..." diye sormasıyla başlıyor. Karan, "Şunu söylemeliyim ki- ve bu konuyu muhtemelen ilk kez konuşacağım - Siz bir misafiri programa davet ettiğiniz zaman ona nazik yaklaşmak zorundasınız. O da benim bir misafirimdi. Ne söylemek istediğini dinlemek zorundaydım ve zaten o her şeyi söyleme hakkına da sahip.'' dedi.
Kangana Ranaut'un kendisine verdiği kayırmacılık ve film mafyası etiketine değinen Karan Johar, "Bu ifadenin tamamını anladığını sanmıyorum. Çünkü kayırmacılık nedir? Yeğenlerim, kızlarım, oğullarımla mı çalışıyorum?'' diyor. Yapımcı daha sonra Student of the Year hakkında ve filmin Bollywood ile hiçbir bağlantısı olmayan iki yıldız çocuğu - Alia Bhatt, Varun Dhawan ve Sidharth Malhotra'yı nasıl başlattığından bahsediyor.
Karan'ın ayrıca, ''Yani ne demek istediğini anlamadım. Film mafyası derken ne demek istiyor? Ne yaptığımızı sanıyor? Oturup işini vermemek mi? Bizi mafya yapan bu mu? Hayır, bunu isteyerek yapıyoruz. Bunu belki de onunla çalışmakla ilgilenmediğim için yapıyorum. Bu beni film mafyası yapmaz, fikirleri olan bir adam yapar.'' dediği aktarılıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?