Karan Johar Bollywood'un Tüm Sırlarını Ortaya Dökecek!

'Adam kayırma' kelimesi ülkedeki çoğu insan tarafından bilinmiyordu. Ancak Kangana Ranaut, Şubat 2017'de Koffee With Karan'ın 5. Sezonunda yapımcı-yönetmen Karan Johar ile tartışmaya girdikten sonra, terim herkes tarafından yaygın olarak bilinir hale geldi. Bu nedenle, Karan Johar'ın Disney+ Hotstar'daki yaklaşan programı Showtime'ın Bollywood'daki adam kayırmaya dayandığını bilmek ilginç olacak. Bu önemli bilgi, bugün Kajol'un yakında çıkacak olan web dizisi The Trial'ın tanıtım lansmanında, Disney+ Hotstar ve HSM Entertainment Network, Disney Star'dan Head - Content'den Gaurav Banerjee tarafından paylaşıldı. Etkinliğe Gaurav Banerjee ve Kajol'un yanı sıra Suparn Verma, Sheeba Chaddha, Jisshu Sengupta, Kubbra Sait, Gaurav Pandey, Aamir Ali, Aseem Hattangadi ve Deepak Dhar (Kurucu ve CEO, Banijay Asia) katıldı.

Gaurav Banerjee'ye, özellikle Taaza Khabar ve The Night Manager gibi projelerin başarısından sonra, bu yıl Disney+ Hotstar'dan neler beklenebileceği soruldu. Gaurav, ''Şimdiye kadar geçirdiğimiz yıl için gerçekten heyecanlıyız. Bhuvan Bam'ın yer aldığı çok farklı bir gösteri olan Taaza Khabar ile başladı. Sonra The Night Manager'ımız vardı. Batı Avrupa'da Afganistan'daki savaşın zemininde geçen bir siyasi gerilim filmini nasıl ele alacağımızı ve bunu Hindistan'a nasıl uyarlayacağımızı iyice düşünmek zorundaydık. İlginçtir ki, büyük bir meydan okumaydı.'' 
Gaurav Banerjee devam etti, "İnanılmaz derecede heyecan verici pek çok yeni gelişmemiz var. İlk olarak, The Night Manager'ın sonucu var. Ardından Kajol'un en iyi arkadaşı Karan Johar, Koffee With Karan'ın yeni sezonuyla geri dönecek. Yakında onun için çekim yapacak. Bollywood'daki adam kayırmacılığı konu alan Showtime adında bizim için başka bir ilginç şov yapıyor. Bu konuda bir şeyler biliyor sanırım.''
Gaurav ayrıca, "Suparn ayrıca (bu yıl) çıkması gereken başka bir dizi yapıyor. Neeraj Pandey ile yakında duyurusunu yapacağımız bir dizimiz var. Son olarak, Criminal Justice, Aarya ve Special Ops'un yeni sezonları var. Yani evet, heyecan verici bir dizi proje bizi bekliyor.'' dedi.
Showtime'ın duyurusu geçen yıl eylül ayında gerçekleşti. O sırada Karan Johar, resmi basın açıklamasında gösterinin 'Hindistan eğlence endüstrisinin en büyük ticari sırlarının üzerindeki perdeyi kaldıracağından' bahsetmişti. Üüf, sizce de çok entrikalı değil mi?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?