Kareena Kapoor Khan'a Genç İsimler Katılıyor!

Çeşitli film ve dizilerdeki coşkulu performanslarıyla gönülleri fetheden yetenekli ve sevilen sanatçı Aditi Bhatia, şimdi Bollywood'u fethetmeye hazırlanıyor. Kariyerine heyecan verici bir başlangıç yaparak Marvel'ın Wastelanders: Black Widow'un Hintçe versiyonu için sektörün popülerleri Kareena Kapoor ve Masaba Gupta ile birlikte çalışıyor. Marvel da bayağı ünlü oldu Hint sinemasında.
Bhatia, büyük ve sadık bir hayran kitlesi toplayarak sosyal medyada başarılı bir şekilde favori haline geldi. 23 yaşında olan oyuncu kısa sürede kendine önemli bir yer edinerek dijital platformlarda mutlak bir marka favorisi haline geldi.
Marvel's Wastelanders: Black Widow bizi otuz yıl önce ıssız bir geleceğe, kötü güçlerin bir zamanlar kudretli süper kahramanlara karşı zafer kazandığı, akıldan çıkmayan bir kıyamet sonrası dünyaya götürüyor. Aditi Bhatia, Kareena Kapoor ve Masaba Gupta ile birlikte projenin merakla beklenen sesli Hintçe versiyonuna ses verecek. Kapoor ve Gupta ile birlikte önemli sahnelerde oynayan Bhatia, rolüne cıvıl cıvıl bir dokunuş katarak sert bir karakteri canlandıracak.
Alternatif bir evrende geçen proje, Bhatia'nın seslendirmesiyle başlıyor ve Bhatia'nın rolü için daha robotik bir ses elde etmek için büyük çaba sarf etmesini gerektiriyor.
Aditi Bhatia'nın Marvel's Wastelanders: Black Widow'un yıldız kadrosuna katılmasıyla hayranlar, bu sevilen Marvel karakterinin özünü yakalayan ve heyecan verici yeni bir dokunuş sunan unutulmaz bir ses uyarlamasını bekleyebilirler.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?