Kareena Kapoor Khan Meğer Bu Oyuncuyu Beğenmiyormuş!

Kareena Kapoor Khan, Bollywood'daki ilk çıkışını 2000 yılında Abhishek Bachchan ile birlikte Refugee ile yaptı. Ama her zaman sektörün bir parçası olmuştu. Ablası Karisma Kapoor, Bebo oyunculuğa başlamadan önce birçok efsane oyuncu ile çalıştı. Açıkçası, Aamir Khan ve kocası Saif Ali Khan da dahil olmak üzere yıldızlar divaya aşina oldu. Tüm tanıdıklığına rağmen, Kareena bir oyuncuyu beğenmedi ve oyunculuğunu kötü buldu. Kimden bahsediyoruz dersiniz? Salman Khan!

Bebo ve Salman, Bajrangi Bhaijaan, Bodyguard, Main Aur Mrs Khanna ve Kyon Ki gibi filmlerde birlikte çalıştılar. Hayranları onların kimyasına ve ekrandaki uyumlarına bayılıyor. Peki Bebo'nun oyuncuyla sorunu ne?
Kareena Kapoor Khan ve Salman Khan ilk kez 2005 yılında Kyon Ki'de birlikte rol aldılar. Film, akıl sağlığı sorunları ve travma etrafında dönüyordu.(ben çok seviyorum bu filmi) Seyirci aralarındaki kimyayı sevdi ve ikisinin daha fazla ekran alanı paylaştığını görmek istedi. Bütün bunlar oldu ama herkesi şok eden, Bebo'nun Salman'ı eleştirdiği eski bir röportajıydı. Masala.com'a göre aktris, ''Ben hiç Salman hayranı değilim. Onu beğenmiyorum, çok kötü bir oyuncu. Ona her zaman ham olduğunu söylüyorum.'' diyor.
Kareena Kapoor Khan ayrıca Aamir Khan ve Shah Rukh Khan'ı övdü ve "Aamir Khan iyi, onu Hum Hain Rahi Pyar Ke ve Qayamat Se Qayamat Tak'ta gerçekten beğendim, ancak Khanlar dışında ben tam bir Shah Rukh hayranıyım." dedi. Hatırlarsanız son yıllarda Aamir ile Laal Singh Chaddha, 3 Idiots ve Talash gibi filmlerde çalıştı.
Ve tabii ki Bebo, SRK ile Asoka ve Ra.One'da başrol oyuncusu olarak çalıştı. Khan hakkında daha fazla konuşurken, "Ona tamamen aşığım. Bana onu sorma bile çünkü başlarsam onun hakkında saatlerce konuşmayı bırakmayacağım. Amitabh Bachchan ve Shah Rukh hayran olduğum tek iki oyuncu. Shah Rukh hakkında inanılmaz bir şey var. Her kızın onu eve, ailesinin yanına götürmek istemesine neden olan, kapı komşusu çocuğu çekiciliği var. Performansları beni etkiliyor.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?