Kartik Aaryan Kiara Advani'den Kaç Kat Yüksek Para Aldı?

Kartik Aaryan ve Kiara Advani,  Satyaprem Ki Katha ile geri dönmeye hazır. Gişede muazzam bir 'Bhool Bhualiyaa 2' serisinin ardından hayranlar, ikilinin kimyasını tekrar görmek için nefeslerini tutmuş bekliyorlar. Supriya Pathak, Gajraj Rao, Rajpal Yadav ve Shikha Talsania'nın da aralarında bulunduğu bir kadronun da yer aldığı film, 29 Haziran'da beyaz perdelerde gösterime girecek.
Son birkaç aydır yapım aşamasında olan film, setlerden sızan videoları sayesinde tüm kasabada konuşulan bir konu haline geldi. Geçtiğimiz günlerde, yapımcılar resmi fragmanı yayınladılar ve bu, tüm doğru türden bir söylenti yaymaya yetiyor.
Bu sabah, Kartik Aaryan'ın 'Satyaprem Ki Katha'daki görünüşü için 25 Rs'lik devasa bir ücret talep ettiği haberiyle karşılaştık. Bununla ilgili resmi bir onay olmasa da, diğer aktörlerin maaşlarını da öğrenmek için daha derine indik. 
Filmibeat'teki bir habere göre, başrol ikilisi Kartik Aaryan ve Kiara Advani, 'Satyaprem Ki Katha'daki tüm oyuncu kadrosu arasında en çok kazanan oyuncular. Bildirildiğine göre, Kartik, Kiara'ya ödenenin altı katından fazla olan 25 Rs'lik devasa bir meblağı kazandı. Aktrisin, görünüşü için Rs 4 crore talep ettiği bildirildi.
Kartik Aaryan'ın ekrandaki babasını oynayan Gajraj Rao ve ekrandaki annesi Supriya Pathak gibi diğer aktörler, sırasıyla 1 crore Rs ve 75 lakh Rs maaş çeki aldı.
Ritu Shivpuri ve Shikha Talsania'ya 'Satyaprem Ki Katha'daki görünümleri için 40 Lakh Rs ve 22 Lakh Rs ödendiği bildirildi. Kartik yaşadı valla. Ben demiştim Kartik aldı yürüdü gitti diye.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?