Katrina Kaif'in Seçimi Her Şeyi Değiştirdi!

Ayan Mukerji'nin Yeh Jawaani Hai Deewani'si (YJHD) on yıl önce piyasaya sürüldü ve hikayesi, müziği ve baş karakterler Bunny ile Naina arasındaki kimyası milyonlarca hayran kazandı. Başrollerde Ranbir Kapoor ve Deepika Padukone'nin yer aldığı filmde ayrıca Kalki Koechlin ve Aditya Roy Kapur çok önemli roller oynadı. Ancak şöyle bir şey var ki; filmde Katrina Kaif de olabilirmiş aslında.
Yakın tarihli bir rapora göre, Kat'a sadece teklif gitmedi, aynı zamanda filmi yapmamaya karar vermeden önce tarihleri de ayarlandı.
Yeh Jawaani Hai Deewani için orijinal seçimin Katrina Kaif olduğundan bahseden ETimes, ''Doğru duydunuz. YJHD'de kadın başrol Naina'yı oynamak için Karan Johar ve Ayan Mukerji'nin yaklaştığı Katrina'ydı. Katrina tamamdı aslında. Tarihleri tartışıldı ve ayarlandı. Ama sonra birdenbire bunu yapmamaya karar verdi.'' diye aktarıyor.
Katrina Kaif'in Yeh Jawaani Hai Deewani'den neden vazgeçtiğini açıklayan kaynak, "Katrina'ya Yash Raj Films'in Dhoom 3'ü teklif edildi. Ve Aditya Chopra'nın istediği tarihler YJHD ile çakıştı. Katrina daha önce Aamir Khan ile hiç çalışmamıştı. Uykusuz gecelerin ardından YJHD yerine Dhoom 3'ü seçti. Adi'nin projesi Karan için bir aile projesi olduğu için Karan ona sorun olmadığına dair güvence verdi. Dhoom 3'te geçirdiği ekran süresi göz önüne alındığında, bahse gireriz ki, geriye dönüp bakıldığında, rolden vazgeçerek bir hata yaptığını hissetti.'' Bence tam tersi ya, ne güzel işte Aamir ile oynama fırsatı bulmuşsun.
YJHD, 31 Mayıs'ta 10. yılını tamamladı. Romantik komedi, birinin aşık olduğu ancak bunu ifade etmekten kaçındığı bir yürüyüş gezisinde tanışan iki kişinin etrafında dönüyor. Yıllar sonra, bir kankanın (Aditi Mehra Khanna) düğününde tekrar buluşurlar, burada duygular ön plana çıkar ve sonunda onları ifade ederler.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?