Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan Bu Ay Prömiyer Yapacak

Bu yıl bayramda yayınlanan Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, dijital platforma gelmeye hazır. Pandemi sonrası Salman Khan'ın sinemalara dönüşüne damgasını vuran aksiyon projesi şimdi bu ay 23 Haziran'da ZEE5'te prömiyer yapacak. Farhad Samji'nin yönettiği filmde Pooja Hegde, Venkatesh Daggubati, Jagapathi Babu, Bhumika Chawla, Raghav Juyal, Siddharth Nigam, Jassie Gill, Shehnaaz Gill, Palak Tiwari ve Vinali Bhatnagar gibi oyuncular da var.

Salman Khan, Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan ile ilgili bu heyecan verici duyuruyu, hayranlarının filmi izlemekten duydukları heyecanı dile getirdikleri sosyal medyasında yaptı. Salman şöyle tweet attı, "Aksiyonu, dramayı ve romantizmi izleyin #KisiKaBhaiKisiKiJaan, Dünya Dijital Prömiyeri 23 Haziran'da yalnızca @ZEE5India #BhaijaanOnZEE5'te"
Yönetmen Farhad Samji, ''Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, kalbime çok yakın. Filmlerin doğru mesajı ilettiğine inanıyorum. Bu film aile bağlarını vurguladığı için, amacımız sadece seyirciyi eğlendirmek değil, aynı zamanda onlarla daha derin bir bağ kurmaktı. Bollywood ve güneyli aktörlerin karışımına ilk kez tanık oluyorsunuz... Balle Balle ve Yentamma Yentamma'nın karışımına...Bir yönetmen olarak, eğer yetenekli oyuncularınız varsa işiniz kolaylaşır. Filmin ikinci çekimleri için hepimiz çok heyecanlıyız ve filmin dünya çapında ZEE5'teki tepkisini dört gözle bekliyoruz.''
Kisi Ka Bhai Kisi Ki Jaan, 21 Nisan'da büyük bir hayranlıkla yayınlandı, ancak birçok kişinin beklentilerini karşılayamadı. Film 23 Haziran'da gösterime girdikten sonra ZEE5'te 190'dan fazla ülkedeki izleyicilere sunulacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?