Meğer Deepika Padukone Arjun Rampal'dan Pek Hoşlanıyormuş!

Deepika Padukone artık küresel bir isim. Bollywood'un yanı sıra Hollywood oyuncularıyla da çalışmaktan Met Gala, Cannes ve Oscar'larda kırmızı halıları da süsledi. Ancak aktris, Shah Rukh Khan ve Arjun Rampal ile birlikte Om Shanti Om filmiyle Hint film endüstrisinde büyük başarı elde etti. Onun 'ek chutki sindoor' diyaloğu seyirciler arasında hâlâ oldukça ünlü.

Ama Deepika'nın bir zamanlar Arjun Rampal'a büyük bir aşık olduğunu öğrendik. Ve bugün aktrisin bundan bahsettiği eski bir videosuna rastladık. Yayınlamak bize düşer.
Deepika Padukone'nin hayran sayfalarından biri olan 'deepikaforlife', Instagram'da eski bir video paylaştı; burada genç bir Deepika Padukone, bir görüşmeci tarafından Arjun Rampal ile Om Shanti Om'daki o şiddet içeren sahneleri çekmenin zorlayıcı mı olduğu sorulurken görülebiliyor. Aktris, "Arjun'un şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı erkeklerden biri olduğu için bana bunu yaptığı gerçeğini tam olarak sindiremedim. Ve onu her şeyden çok sevmiştim, bu yüzden çekim sırasında ona bakmaya devam ederdim.'' dedi.
Videoda Deepika Padukone, etnik jhumkas ve göz alıcı bir makyajla taş süslemeli bir bindi ile eşleştirdiği süslü bir kıyafetle muhteşem görünüyordu. Video internete düşer düşmez DP hayranları ve halk video hakkında yorum yapmaya başladı. İçlerinden biri, ''Kadın yanılmıyor. Adam muhteşem!'' yorumunu yaptı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?