Merry Christmas Ekibine Yeni Biri Dahil Oldu

Sevilen oyuncu Radhika Apte kısa süre önce Sriram Raghavan'ın merakla beklenen filmi Merry Christmas'ın yıldızlarla dolu kadrosuna katıldı. Ekranı Vijay Sethupathi ve Katrina Kaif ile paylaşan Radhika, bu sürükleyici gerilimde önemli bir rolde görülecek. İşbirliği, Badlapur ve Andhadhun'daki başarılı girişimlerinin ardından Raghavan ile üçüncü projesine işaret ediyor.
Radhika, Katrina Kaif ve Vijay Sethupathi'nin başrol oynadığı bu filmde küçük bir rolde görülecek. Ancak Radhika'nın filmdeki karakteriyle ilgili diğer ayrıntılar gizli tutuluyor.
Merry Christmas'ın daha önce Aralık 2022'de vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak, çıkış Aralık 2023'e ertelendi. Yapımcılar henüz tam çıkış tarihini açıklamadı.
Aynı konudan bahseden bir kaynak, Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Medyada, yapımcıların Ranveer Singh'in oynadığı Rohit Shetty'nin Cirkus'u ve Tiger Shroff'un başrolde yer aldığı Ganapath ile çatışmak istememeleri nedeniyle MC'nin Noel tarihini boşa çıkardığından bahsedilmişti. Film kısa sürede tamamlansaydı bu gerekçeler geçerli olacaktı. Ne yazık ki, Katrina Kaif'in Haziran ayında Covid-19 pozitif çıkmasından sonra planlar alt üst oldu. Sadece Katrina Kaif ve rol arkadaşı Vijay Sethupathi'nin değil, diğer oyuncuların da yer aldığı, yaklaşık 30 güne yayılan çok önemli bir program düzenlendi. Katrina'nın testi pozitif çıktıktan sonra, yapımcıların program yapıp herkesin tarihlerini alması biraz zaman aldı."