Neden Kriti Sanon Değil De Sara Ali Khan?

Laxman Utekar, 2019'da gişe hasılatı yapan Luka Chuppi'de ve milletten takdir ve alkış toplayan Mimi'de birlikte çalıştığı yıldız oyuncusu Kriti Sanon'u yeni filmi Zara Hatke Zara Bachke için seçmedi. Bunun yerine başrol kadın rolü için Sara Ali Khan'ı seçti. Bununla ilgili sessizliğini bozan Laxman, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda açıklamalarda bulundu. 
Zara Hatke Zara Bachke ile izleyiciler ekranda yeni bir çiftin keyfini çıkaracak, o da Vicky Kaushal ve Sara olacak. Filmin şarkıları şimdiden her yerde oldukça ses getiriyor. Filmin 2 Haziran 2023'te sinemalarda olması planlanıyor.
Laxman Utekar, filmdeki orta sınıf eş karakterini oynaması için Sara Ali Khan'ın seçilmesinin nedeninin ne olabileceğinden bahsederken, News18'e verdiği bir röportajda, ''Oyuncu kadrosunu düşündüğümde, fikrim şuydu: zaten sahip oldukları imajdan farklı bir ışıkta aktör canlandırmak. Mimi'de Kriti Sanon'u filmde hamile gösterildiği için kilo almak zorunda kalan bir anne olarak sunduk. İlk kez denediği bir şeydi ve onun için tamamen farklı bir görünümdü. Benzer şekilde Sara'yı farklı bir görünümde sunmak istedim. İnsanlar onu takdir ediyor ve görünüşünü de beğeniyor.'' dedi.
"Kriti'nin Zara Hatke Zara Bachke'nin bir parçası olmaması için hiçbir sebep yok (gülüyor). Sara'nın Soumya Chawla Dubey'i (filmdeki karakteri) oynamak için mükemmel olduğunu hissettim. Bir karakter belli bir oyuncu ister ve siz bunu filmi yazarken anlarsınız. Laxman Utekar, aynı sohbette, bu karakterin kişiliği, davranışları, mastisi ve yaramazlığı nedeniyle Sara'ya ihtiyacı vardı ve rolü için ekrana tercüme etmesi gereken şey buydu.'' diye de ekliyor. Göreceğiz bakalım biz uyumu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?